Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Klub Roxy

OTEVÍRACÍ DOBA NENÍ PEVNĚ DANÁ. ODVÍJÍ SE OD ČASŮ, KDY SE KONAJÍ KONCERTY ČI HRAJE DJ.

Hudební klub s dlouholetou tradicí se nachází v centru Prahy.
Je vyhlášený svými tanečními parties, na kterých se pravidelně objevují nejen zástupci české klubové špičky, ale i hosté z celého světa. Pořádají se tu také koncerty.

Legendární prostory klubu si mohou hosté krátkodobě pronajmout na nejrůznější společenské akce, včetně cateringu, propagace. Uvedenou otevírací dobou se myslí možnost běžného zastižení, jinak se samozřejmě odvíjí podle výskytu nejrůznějších akcí.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno