Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

2 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Klub Na Rampě

Klub Na Rampě má dvě části - hospodu a samostatný sál, kde se odehrává většina akcí. Na Rampě se také mohou konat oslavy narozenin, firemní akce s občerstvením a hudbou, či vánoční večírky.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    2
  • Personál:
    2
  • Prostředí:
    3

Na Rampu chodím jen na koncerty a vždycky už dlouho přemýšlím, co zde budu pít... pivo od Staropramenu není žádnej zázrak. Teď zde měli ještě speciál od menšího pivovaru, ale na doporučení přátel jsem ho radši ani neochutnala. Víno je zde taky špatné :-( takže jsem si objednala Beton, barmanovi jsem radši řekla z čeho je... ale i tak se přišel 3x zeptat co mi má vlastně donést :-( kamarádka chtěla nealko pivo, které bohužel nebylo vychlazené, ostatně žádné lahvové pivo nebylo vychlazené, což u Plzně za 38Kč je celkem nepříjemné. Na to, že Rampa letos má 20. leté výročí bych čekala perfektní servis, ale tohle je fakt škoda :-(

Jana
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba