Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Klub malých pivovarů

Přehled hodnocení
96% celkově
97% personál
80% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Návštěva v Klubu malých pivovarů byla opět povedená, z nabídky piv zaujal asi nejvíce sezónní dýňový speciál od Permonu. Večer byl doplněn přednáškou o pivovaru Chříč.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Klub malých pivovarů je dlouholetý podnik v Plzni, kam se rádi vracíme, protože byť je prostředí tak trochu retro, vždy ochutnáme nějaké nové pivo a oceňujeme, že se zde nekouří.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vzhledem k vedru, které panovalo mohlo být pivo více studené, u několika piv se stalo, že rovnou po načepování neměly zrovna nízkou teplotu. Jinak vše v pořádku, prostředí se vylepšuje, pergola na zahrádce vypadá dobře.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V Klubu malých pivovarů byla provedena rekonstrukce vnitřních prostor, ta bude ještě dále pokračovat na podzim. Musím uznat, že prostředí restaurace vypadá mnohem lépe.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V Klubu malých pivovarů opět ochutnáno několik nových druhů piva. Nejlépe asi dopadl Permon Redmon 15°IPA, do horkých letních dnů pak na osvěžení může být Primátor pšeničný.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnes na čepu zase spoustu skvělých piv. Mně nejvíce chutnalo pivo od létajícího pivovaru Černá kočka (15,6° IPA), dobrý byl také Permon Hopper Sorachi. Obsluha jako vždy velmi milá a pozorná :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní hospůdka s rodinnou atmosférou a obrovskou nabídkou nejen čepovaných tuzemských piv, ale i zahraničních lahvových piv, které v ostatních hospodách nenajdete. Super obsluha, nekuřácké prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Nejlepší restaurace pro ochutnávání piv z malých pivovarů, jak z Česka, tak ze světa, na čepu je vždy 8 druhů piv. Příjemný personál je samozřejmostí. Těším se na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pokud rádi ochutnáváte různé druhy piva, tak v Plzni k tomu nenajdete lepší podnik než je Klub malých pivovarů. Na výběr je z osmi druhů čepovaných piv, od desítek až po pivní speciály, v nabídce je také řada lahvových piv především z Belgie či USA, pivo by si tak měl vybrat každý. Pro mě je přes zimu výhodou nekuřácké prostředí restaurace, v létě zas můžete využít venkovní zahrádku, která se každým rokem vylepšuje. Obsluha je vždy příjemná a poradí s výběrem piva. PS: Pokud se budete ptát "jestli nemají nějaký normální pívo, třeba géčko" tak sem raději nechoďte :))

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO