Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Klub malých pivovarů

První klub svého druhu v Plzni. Ochutnat lze 8 druhů čepovaných piv z malých a středních Českých i zahraničních pivovarů. A dále neustále obměňovanou nabídku lahvových piv.

Pravidelně se zde pořádají sezení se sládky, majiteli pivovarů a dalšími významnými lidmi z prostředí zlatavého moku. Vzhledem k počtu míst k sezení (70) je nutné si na tyto akce rezervovat sezení předem. Akce podobného typu se jinde v Plzni nepořádají. Na těchto přednáškách, které jsou spíše přátelským posezením u piva, se dozvíte vše, co Vás zajímá o výrobě piva, prostředí pivovarů, pivním somelierství, surovinách, skladování, použití správného skla, správném skladování piva a spoustu dalších zajímavých informací.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Návštěva v Klubu malých pivovarů byla opět povedená, z nabídky piv zaujal asi nejvíce sezónní dýňový speciál od Permonu. Večer byl doplněn přednáškou o pivovaru Chříč.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Klub malých pivovarů je dlouholetý podnik v Plzni, kam se rádi vracíme, protože byť je prostředí tak trochu retro, vždy ochutnáme nějaké nové pivo a oceňujeme, že se zde nekouří.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vzhledem k vedru, které panovalo mohlo být pivo více studené, u několika piv se stalo, že rovnou po načepování neměly zrovna nízkou teplotu. Jinak vše v pořádku, prostředí se vylepšuje, pergola na zahrádce vypadá dobře.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO