Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Klub malých pivovarů České Budějovice

Přehled hodnocení
94% celkově
94% personál
90% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Od poslední návštěvy velká změna - a to místo 7 piv na čepu jich tam je rovnou 13. světlá, polotmavá, tmavá, cidery, ale, ipa, apa. Gurmánský zážitek - z poslední návštěvy bych za sebe doporučil jílovice 12° a polotmavý Primátor :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Do klubu malých pivovarů chodíme pravidelne s prateli. Obsluha je moc mila, na čepu je 13 piv, ktere urcite stoji za ochutnávku. Vcera mi nejvíce zachutnal kout na Šumavě a Jílovice. Urcite doporucujeme
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
7 druhů piv na čepu, od světlých, tmavých přes APA, IPA až po pšenici, takže každý gurmán si zde příde na své :) žádná plzeň, budvar atd :) minipiovavary prakticky z celé republiky, to jinde v ČB není.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Ačkoli pivo nepiju, je tu na výbě i jiný sortiment nápojů. Mám výhrady, ale ve výsledku je to tu docela milé prostředí. Je to spíše pro mužské osazenstvo, ale nemám co vytknout!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Sedm piv na čepu, každý si může vybrat, včera vynikající 7 schod a Rebel Tudor 11°. Vždy příjemná obsluha a krásné posezení. Rád se sem vracím. Další pozitivum, že hospoda je nekuřácká.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO