Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Parnas

    Praha, Smetanovo nábřeží 1012/2, 11000

Klub Famu

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klub Famu opět nezklamal. Velmi příjemný podnik na setkání s přáteli. Vaří zde dobře a rozmanitě, točí zde mé oblíbené Vinohrady. Personál je milý a ochotný. Návštěvu mohu jen doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klub Famu je skvělým místem na setkání s přáteli. Vaří zde velmi dobře a točí zde mé oblíbené Vinohrady. Personál je milý a ochotný a na své si přijdou jak kuřáci, tak nekuřáci. Návštěvu mohu jen doporučit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Klub jsem navštívila podruhé na oběd. Těsně před Vánoci už nedělali polední menu, ale výběr ze stálé nabídky uspokojil a nabízí vesměs neotřelé pokrmy za rozumné ceny. Oceňuji nápaditá vegetariánská jídla. Burgr z červené čočky byl výborný, houska byla trochu moc měkká. Prostředí je originální a má příjemnou "berlínskou" atmosféru.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO