Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Klub EX, pivnice

Staročeská pivnice s atmosférou hospůdek starých časů nabízí 80 míst k sezení. Skládá se ze tří salonků a výčepu. Na čepu nabízí 5 druhů piv, kuchyně různé chuťovky k pivu, ale i šťavnaté steaky. Objekt se nachází blízko jablonecké přehrady. Je rozdělena na restauraci a pivnici. V nabídce je česká i mezinárodní kuchyně.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Vyrazili jsme na tankovou Plzeň (ta je naprosto skvělá) a na steak, co jsme si koupili na slevomatu. Jídlo a pití skvělé, jen mě trošku zklamali mandličky, za 60Kč bych čekala větší množství a připravené v kuchyni od kuchaře...

Jana
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno