Nevíte ještě co k Vánocům? Darujte voucher do restaurace.

Ukázat vouchery
5 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Na mapě

Informace Klub cestovatelů Brno

Restaurace s libanonskou a indickou kuchyní, bohatým programem cestovatelských promítání a přednášek, dobrou kávou a výbornými čaji nabízí velký výběr vegetariánských a veganských jídel. Těšit se můžete na tradiční hommos a falafel, kuřecí a jehněčí kebaby, čerstvé saláty, velký výběr předkrmů a mnoho dalšího.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Klub cestovatelů je bez nadsázky klenotem mezi brněnskými exotickými restauracemi. V příjemném prostředí, kterému vévodí nasvícená slepá mapa světa a desítky turistických průvodců, které jsou volně k prolistování, je servírována celá řada chutných pokrmů, mezi nimiž si vybere troufám říct každý. Na rozdíl od jiných podobných zařízení se přitom kuchař neomezuje pouze na jednu chuť podávanou v různých formách (což je typické např. pro některé indické restaurace těžící převážně z kari). Zdejší jídla, byť založena na podobných surovinách, chutnají každé výjimečně. Ještě teď si nemůžeme vynachválit jehněčí, které nás překvapilo tím, že postrádalo mnohdy charakteristický "čmuch". Příjemným bonusem je možnost vychutnat si vodní dýmku.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace