Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 27x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Klub cestovatelů Brno

Restaurace s libanonskou a indickou kuchyní, bohatým programem cestovatelských promítání a přednášek, dobrou kávou a výbornými čaji nabízí velký výběr vegetariánských a veganských jídel. Těšit se můžete na tradiční hommos a falafel, kuřecí a jehněčí kebaby, čerstvé saláty, velký výběr předkrmů a mnoho dalšího.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kdysy jsem byla v tého restauraci a nyní se velice zlepšila . Jídlo velice chutné , zahrádka příjemná /byla to první zahrádka bez nekuřáků /. Vínečko taky dobré a chutné , toalety upravené a čisté . Jsem ráda ,že mě manžel našel na schované zahrádce . Obsluha mu řekla kde jsem .
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo nezklamalo, jako vždy bylo výborné a obsluha velmi příjemná. Avšak prostředí s kvalitou jídla a personálu nekoresponduje. Chtělo by to nějakou pořádnou změnu v designu interiéru a pohlídat si čistotu stolů.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Co říct než spokojenost a chvála. Příjemna obsluha nás trpělivě provedla nabídkou a pomohla s výběrem. Hlavní jídlo i káva s dezertem jsou vynikající.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO