Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 25x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Klub cestovatelů Brno

Restaurace s libanonskou a indickou kuchyní, bohatým programem cestovatelských promítání a přednášek, dobrou kávou a výbornými čaji nabízí velký výběr vegetariánských a veganských jídel. Těšit se můžete na tradiční hommos a falafel, kuřecí a jehněčí kebaby, čerstvé saláty, velký výběr předkrmů a mnoho dalšího.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Co říct než spokojenost a chvála. Příjemna obsluha nás trpělivě provedla nabídkou a pomohla s výběrem. Hlavní jídlo i káva s dezertem jsou vynikající.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
NAVZDORY MURPHYMU TO BYL PRIMA VEČER. Určitě znáte platnost zákonů schválností... A mně se zdálo, jako by se Murphyho koníčkem stalo cestování, nebo se nám jen pro tentokrát v Klubu cestovatelů zbytečně připletl do cesty. Venku pršelo a tak jsem si chtěla na zahájení večera rozehřát tělo a rozusmívat svou mysl mátovým čajem - nešlo to, voli ho vypili ... //"Příroda vždycky fandí skrytým vadám"//. Další pokus o zateplení organizmu také nevyšel, protože přinesená objednaná polévka byla studená, po přihřátí byla naopak tak horká, že ji nešlo konzumovat//"Každé řešení přináší nové problémy"//. Ale vše ostatní: studený předkrm, hlavní jídla, dezerty i dostupné nápoje byly prima, na nás si Murphy ani jeho matka zkrátka nepřijdou!
Klub cestovatelů Brno Klub cestovatelů Brno Klub cestovatelů Brno Klub cestovatelů Brno Klub cestovatelů Brno Klub cestovatelů Brno Klub cestovatelů Brno
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO