Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 84x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Klub cestovatelů Praha

Přehled hodnocení
88% celkově
85% personál
83% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 40x
4 35x
3 4x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
I went there with my friends yesterday. The prizes are for prague standards a bit higher. We were greeted by a nice curry smell. Unfortunately we were sent to the backroom, where the ambience was really nice, but it was too dark. Their choices of food are really nice and special. I shared the starter plate for 1 and jordán with chicken. I highly recommend the jordán, but the starter plate wasn't really satisfying. All in all it's worth a visit :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vyborna restaurace s libanonskou kuchyni v centru Prahy na krasnem miste u nabrezi, kousek od Manesa. Skvele je, ze zde clovek muze vybirat z nabidky vegetarianskych jidel.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikajici podnik, kde jsme navstivili prednasku o Iranu. Jidlo vynikajici, obsluha mila, prednaska super. Dala jsem si tam bananovo cokoladovy dort a byl tak dobry, ze jsem si jeste jeden koupila s sebou. :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klub cestovatelů mám rád pro jeho "free" atmosféru. Můžete si dát jen tak něco malého na zub nebo si zakouřit vodní dýmku. Obsluha velmi zábavná, humus a kuřecí kebab super.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Very unusual and interesting place in the center of Prague. You can find delicious oriental dishes here, great selection of teas. Spiritual atmosphere, but I would expect a more friendly service in such a place.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto unikátní zkušenost, vřele doporučuji navštívit všem, kdo si rádi puchutnají na exotičtejších pokrmech napříč Asií, Dálným východem... Jedinečná atmosféra, edukativní menu a velmi ochotný personál Vám připraví opravdový zážitek všech smyslů!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zvolili jsme mezze talíř pro dva, k tomu ještě navíc menší jídla na doplnění a ochutnání. Jídlo skvělé, stylově servírované. Káva naprosto úžasná. A dezerty se ani nedají vylíčit, jak byly fantastické - baklava, čokoládové prsty, mamool a libanonské palačinky. Určitě to nebyla poslední návštěva.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Autentická kuchyně a orientální prostředí v kombinaci s milou obsluhou. Jediné zklamání: chybělo nám v jídelním lístku cestovatelské menu rozsezená musli tyčinka, lančmít a voda z Vltavy.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO