Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 80x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Klub cestovatelů Praha

Přehled hodnocení
88% celkově
84% personál
83% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 38x
4 33x
3 4x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klub cestovatelů mám rád pro jeho "free" atmosféru. Můžete si dát jen tak něco malého na zub nebo si zakouřit vodní dýmku. Obsluha velmi zábavná, humus a kuřecí kebab super.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Very unusual and interesting place in the center of Prague. You can find delicious oriental dishes here, great selection of teas. Spiritual atmosphere, but I would expect a more friendly service in such a place.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto unikátní zkušenost, vřele doporučuji navštívit všem, kdo si rádi puchutnají na exotičtejších pokrmech napříč Asií, Dálným východem... Jedinečná atmosféra, edukativní menu a velmi ochotný personál Vám připraví opravdový zážitek všech smyslů!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zvolili jsme mezze talíř pro dva, k tomu ještě navíc menší jídla na doplnění a ochutnání. Jídlo skvělé, stylově servírované. Káva naprosto úžasná. A dezerty se ani nedají vylíčit, jak byly fantastické - baklava, čokoládové prsty, mamool a libanonské palačinky. Určitě to nebyla poslední návštěva.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Autentická kuchyně a orientální prostředí v kombinaci s milou obsluhou. Jediné zklamání: chybělo nám v jídelním lístku cestovatelské menu rozsezená musli tyčinka, lančmít a voda z Vltavy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívil jsem místo ohledně cestovatelské přednášky. Jídlo jsem si tedy nedal, jen drink. Místo je příjemné, personál milý a jídlo co jsem viděl u hostů při odchodu vyúadalo skvěle. Těším se na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Měli jsme chuť na něco zajímavého. Bohužel prostředí restaurace je dosti ponuré s divným nazelenalým osvětlením. Obsluha v celku pomalá, bez životní energie, až na jednu usměvavou slečnu (jednu ze tří, nic moc). Jídlo bylo mdlé i přes zajímavě napsané povídání o autentické kuchyni a druzích koření. Při platbě jsme dostali desky s účtem, nemám tohle moc rád, jako by se penízek od vás bály, ale budiž. Co mě však zarazilo, bylo chování obsluhy. Desky odnesly a vrácením 112,- Kč se vůbec neobtěžovali. Když už to trvalo cca 20 min. zvedli jsme se k odchodu a mé výrazné zvídavé pohledy, probudili obsluhující servírku stojící za barem. Ta evidentní (možná i permanentní) sklíčeností otevřela kasu a šla nám penízky vrátit. Poměr cena/výkon hrůza! Tak že, již nikdy více.
Klub cestovatelů Praha
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO