Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 73x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Klub cestovatelů Praha

Restaurace s libanonskou kuchyní nabízející hommos, sambousek, falafel, kebab a další orientální pokrmy. Po jídle můžete vychutnat čaj a vodní dýmku a každý čtvrtek vidět vystoupení břišních tanečnic. Vybírat můžete i z velkého výběru vegetariánských jídel. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Měli jsme chuť na něco zajímavého. Bohužel prostředí restaurace je dosti ponuré s divným nazelenalým osvětlením. Obsluha v celku pomalá, bez životní energie, až na jednu usměvavou slečnu (jednu ze tří, nic moc). Jídlo bylo mdlé i přes zajímavě napsané povídání o autentické kuchyni a druzích koření. Při platbě jsme dostali desky s účtem, nemám tohle moc rád, jako by se penízek od vás bály, ale budiž. Co mě však zarazilo, bylo chování obsluhy. Desky odnesly a vrácením 112,- Kč se vůbec neobtěžovali. Když už to trvalo cca 20 min. zvedli jsme se k odchodu a mé výrazné zvídavé pohledy, probudili obsluhující servírku stojící za barem. Ta evidentní (možná i permanentní) sklíčeností otevřela kasu a šla nám penízky vrátit. Poměr cena/výkon hrůza! Tak že, již nikdy více.
Klub cestovatelů Praha
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO