Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 79x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Klub cestovatelů Praha

Restaurace s libanonskou kuchyní nabízející hommos, sambousek, falafel, kebab a další orientální pokrmy. Po jídle můžete vychutnat čaj a vodní dýmku a každý čtvrtek vidět vystoupení břišních tanečnic. Vybírat můžete i z velkého výběru vegetariánských jídel. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Very unusual and interesting place in the center of Prague. You can find delicious oriental dishes here, great selection of teas. Spiritual atmosphere, but I would expect a more friendly service in such a place.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto unikátní zkušenost, vřele doporučuji navštívit všem, kdo si rádi puchutnají na exotičtejších pokrmech napříč Asií, Dálným východem... Jedinečná atmosféra, edukativní menu a velmi ochotný personál Vám připraví opravdový zážitek všech smyslů!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zvolili jsme mezze talíř pro dva, k tomu ještě navíc menší jídla na doplnění a ochutnání. Jídlo skvělé, stylově servírované. Káva naprosto úžasná. A dezerty se ani nedají vylíčit, jak byly fantastické - baklava, čokoládové prsty, mamool a libanonské palačinky. Určitě to nebyla poslední návštěva.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO