Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Carbon

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Mala kavarna/bar v utrobach Vysoke skoly chemicko technologicke. Po velke rekonstrukci krasne prostredi, kde si clovek muze odpocinout od skolnich povinnosti. Obsluha vesela, party bujare, ceny prijemne.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vyborny studentsky podnik, barmanky spravny, vtipny, ochotny primo v centru deni, idealni odskocit si mezi cvikama na jedno rychly. Piti za fajn ceny, i spoustu jidla k dostani.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pondělí, úterý i středa, Carbon je pořád třeba. Nejlepší studentská kavárna ve studentských Dejvicích. Příjemná obsluha a levné pivo, skočte tam po škole a pružnost vám půjde sama.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Skvělá studentská kavárnička/hospůdka přímo ve sklepě VŠCHT. Nejlepší místo kam zajít rovnou ze školy na pivo. Pivo levné a obsluha velice milá a přátelská. Doporučuji
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Nejvíc nejoriginálnější. prostředí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO