Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Carbon

V říjnu 2011 byl po celkové rekonstrukci zahájen provoz akademické kavárny Carbon. Rekonstrukce proběhla v režii Správy účelových zařízení VŠCHT Praha na základě vítězné studie studentů fakulty architektury. Realizaci nadčasového architektonického řešení celého prostoru úspěšně provedla fa Interier Kouba. Kromě akademické kavárny se předpokládá využití pro aktivity studentské unie, uzavřené akce pro různé oslavy a pracovní jednání apod. Organizačně je Carbon začleněn do provozního odboru Správy účelových zařízení. Prostor je nekuřácký, k dispozici je Wifi.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pondělí, úterý i středa, Carbon je pořád třeba. Nejlepší studentská kavárna ve studentských Dejvicích. Příjemná obsluha a levné pivo, skočte tam po škole a pružnost vám půjde sama.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Skvělá studentská kavárnička/hospůdka přímo ve sklepě VŠCHT. Nejlepší místo kam zajít rovnou ze školy na pivo. Pivo levné a obsluha velice milá a přátelská. Doporučuji
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Nejvíc nejoriginálnější. prostředí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO