Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Klub bar

Dnešní kulturní klub je příspěvkovou organizací města Hulína, zřízena za účelem zajišťování kulturní činnosti a udržování kulturních tradic, a to převážně na území města. Je pořadatelem, organizátorem a koordinátorem akcí ve městě, divadelních představení, koncertů, výstav a odborných kurzů v dané oblasti. Připravuje programy pro různé skupiny občanů, dětmi předškolního věku počínaje a důchodci konče. Útočiště tu nacházejí mažoretky, taneční kroužek, různé kluby, jako jsou kluby důchodců, zahrádkářů či postižených, ale scházejí se tu i politické strany a jiné subjekty společenského života. Město využívá tento objekt také k jednáním Zastupitelstva města Hulína a všem větším společenským akcím. Kulturní klub také zajišťuje a nabízí služby pro širokou veřejnost na dalších střediscích a budovách, které má ve správě. Jedná se o restauraci, letní kino i provoz a veškeré aktivity městské knihovny a ubytovny.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO