Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Akord

Přehled hodnocení
94% celkově
93% personál
94% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velice hezký a útulný interier,rezervace proběhla bez problému,milá a rychlá obsluha,zvlášť učni jsou velice ochotní a vstřícní. Zarazilo nás jen trochu servírování Horkých malin v hlubokém talíři,myslím že v poháru by vypadaly chutněji!!
Restaurace Akord
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsme navštívil zrekonstruovanou restauraci v DK Akord a byli jsme mile překvapení.Rezervace proběhla bez problémů,ochotný a milý a rychlý personál, určitě se zase zastavíme!!
Restaurace Akord
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace Akord nabízí po rekonstrukci příjemné prostředí i když na některých částech interiéru se začíná projevovat zub času. Obsluha příjemná a komunikativní. Jídlo dobré.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha zpočátku neutrální, posléze komunikativní. Prostředí příjemné, až na drobné vady na kráse (skvrny na koberci, neutřený stůl). Jídlo výborné - čerstvý zeleninový salát byl opravdu dobrý.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí je velmi příjemné, klidné, moderně zařízené. Ocenili jsme soukromí a čistotu restaurace. Personál byl ochotný a obsluha rychlá. Jídlo nám velmi chutnalo :))

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO