Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Klub Ajeto

Navštivte šipkový klub AJETO - ať už se potřebujete pouze občerstvit, nebo si rádi zahrajete šipky, nebo fotbálek, nebo kvíz, nebo kulečník, nebo potřebujete surfovat na internetu. Zde se rozhodně nudit nebudete. Na Vaše přání pro Vás a Vaše kamarády, nebo Vaší firmu uspořádame turnaj v šipkách, kulečníku, závody v autíčkách, nebo vše pěkně zamixují podle Vašeho přání. Prostory lze využít i pro firemní večírek, narozeninovou párty a jiné příležitosti (catering zajistí). Na čepu osvědčené značky jako je Nepasterizovaný Gambrinus 10% a Pilsner Uruqel 12%, velký výběr nealko nápojů – mmj. točená Kofola.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Kdo si chce jít zahrát šipky, doporučuji. Škoda jen že jsou automaty na šipky tak blízko u sebe, protože, když je trošku početnější skupinka lidí vedle sebe tak je prostor dost stísněný, nepomáhají tomu ani stoly, které jsou blízko čáry. Pro mě jako nekuřáka docela peklo, ale jinak bez výtky. Obsluha rychlá, všímavá a pivko super.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Klub ideální pro hráče šipek nebo kulečníku. Na kulečník mají velmi kvalitní stoly. Je třeba nahlásit rezervaci stolu na kulečník, ty bývají často rozebrány. S kuchyní však moc nepočítejte, pouze studená.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super obsluha a vynikající burgery.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO