Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

25 fotek
Podnik dočasně nepřijímá rezervace z Restu

Dne 12. března byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 11. dubna a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

Na mapě

Informace Restaurace Klika Kitchen & Coffee

Vlastní rozvoz

https://www.facebook.com/hotelklika

Domácí moderní a poctivá česká kuchyně se špetkou lásky v nejstarší zástavbě Českých Budějovic u slepého ramene řeky Malše.

Vlastní rozvoz jídel: https://www.svacazkola.cz/maparozvozu/

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Nebyl jsem po rezervaci informován, že bude dostupné jen Valentýnské "menu" . Polévka z řepy prostá, nedochucená a studená. Steak naopak výborný ale bez výpeku a kořenové zeleniny až příliš. Moučník Crém brulee bez vrchní křupavé vrstvy :o ! Obsluha se snaží ale je nezkušená. Kuchyně kazí pee ar. Místo krásné, prostředí průměrné. Petr.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba