Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 50x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Klempírna

Přehled hodnocení
87% celkově
88% personál
85% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 24x
4 20x
3 5x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Díky pozitivní recenzi na Restu jsem se s rodinou vypravila do tohoto podniku. Využila jsem Restu voucher. Vše proběhlo bez problémů. Jak rezervace, tak přijetí voucheru. Byli jsme velmi spokojení, jak s usměvavým a rychlým číšníkem, tak s jídlem. Hovězí líčka se šťouchanými brambory, plněné bramborové knedlíky se zelím a nočky se špenátem byly opravdu výborné. Vřele doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zahrádka ve vnitrobloku příjemná. Již jsme zde byli podruhé a opět jsme byli spokojeni. Jak s jídlem, tak obsluhou.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Když se mě kamarádky po Józe zeptaly, jestli s nimi nepůjdu na večeři do Restaurace Klempírna, trochu jsme se podivila, název ve mně evokuje něco, co je spíše pro chlapy a my jsme navíc víceméně všechny vegetariánky - ale tato návštěva mě přesvědčila, že návštěva Klempírny rozhodně nebyl špatný nápad. Číšník je velmi ochotný, restaurace je nekuřácká, útulná, jídlo fantastické (Zapečená zelenina s bramborami a mozzarellou za skvělých 109 Kč nebo Bramborové noky s listovým špenátem, smetanou a parmazánem jen za 115 Kč), káva vynikající, sami si jí zde dokonce praží, snad jen by to chtělo více zapracovat na domácích limonádách. Karafy s vodou na stole velmi kladně oceňujeme, stejně jako moc milou a krásnou výzdobu z čerstvých květin. Vše tedy super, včetně cen, rozhodně doporučuji – i pro maminky s dětmi – je zde i celkem dobře vybavený dětský koutek. A ve vnitrobloku jsme ještě objevily klidnou zahrádku, toalety čisté a bez problémů (doplněný papír apod.).
Restaurace Klempírna
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající jídlo. Speciality ve kvalitě, kterou jsme dle ceny opravdu nečekali, např. „250g Šťavnatý steak z krkovičky (sous-vide) s dipem z dijonské hořčice a křenem“ za 199 Kč – něco podobného jen tak někde na Vinohradech nebo snad dokonce v celé Praze nenajdete – a navíc ta velká prosklená okna do kuchyně, kde lze on-line sledovat, jak kuchař s pomocnicí Vaše jídla připravují – za toto byste jinde v centru zaplatili rozhodně více než dvojnásobek. Velmi doporučuji. Prostředí zajímavé, v salónku je k použití krásné a naladěné piano, musím taktéž zmínit překvapivě milou a klidnou zahrádku ve vnitrobloku. Obsluha velmi ochotná a rychlá, nic nenamítali ani vůči mému (trochu většímu) psovi. Rozhodně doporučuji a těším se na další návštěvu – už jsme se s kolegy domluvili, že náš příští firemní večírek rozhodně nebudeme pořádat jinde než tady.
Restaurace Klempírna
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Vari tu velice dobre, vybere si uplne kazdy, at uz preferuje maso ci zeleninu. Maji skvele polevky a predkrmy.. a vlastne uplne vse, jeste se nestalo, ze by mi tu nechutnalo. Vyborne moravske vino a kouzelna atmosfera - zejmena v salonku s pianem! Obsluha je velice mila, vzdy mi vysla s cimkoli vstrict.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Nikdy znovu! Docela příjemně vypadající restaurace s otřesnou obsluhou. Asi jsme měli smůlu a číšník byl dost opilý. To, že jsme si dva nápoje objednávali na čtyřikrát a pět jídel na třikrát (rozuměj my objednali nejednou a číšník zapomínal a vracel se), to nám nevadilo. Že chodil objednávat pití, i když jsme mu řekli, ze další opravdu nepotřebujeme a sedl si k nám, bylo otravné, ale ok. Ale proboha, to že z kuchyně slyšíme, jak říká kuchařce, "ať se na to vaření vyse*e, dokud si neobjednáme pití" a následně nás zpoza baru upřeně sleduje s komentáři jako "jo, dostanete něco navíc, než jste si objednali, to budete koukat" a "doufám, že tomu rozumíte"... to jsme opravdu nevydrželi, a po "teď vás neobsloužím, pracuju" zaplatili pití a na jídlo nečekali. Je mi jen líto kuchařky, která vypadala v pohodě. -- Never ever again. Drunk waiter, forgetting our orders, keeping coming back for the order every third minute. (We ordered two drinks and five meals, but we were the only one in the restaurant in the Friday evening.) Then comments like "you'll get more than you asked.. i hope you understand this" made us extrely dissatisfied. We paid our drinks and have no meal in the end. I wonder how this is even possible nowadays. Terrible!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO