Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 42x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Klempírna

Přehled hodnocení
84% celkově
87% personál
84% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 18x
4 18x
3 5x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Nikdy znovu! Docela příjemně vypadající restaurace s otřesnou obsluhou. Asi jsme měli smůlu a číšník byl dost opilý. To, že jsme si dva nápoje objednávali na čtyřikrát a pět jídel na třikrát (rozuměj my objednali nejednou a číšník zapomínal a vracel se), to nám nevadilo. Že chodil objednávat pití, i když jsme mu řekli, ze další opravdu nepotřebujeme a sedl si k nám, bylo otravné, ale ok. Ale proboha, to že z kuchyně slyšíme, jak říká kuchařce, "ať se na to vaření vyse*e, dokud si neobjednáme pití" a následně nás zpoza baru upřeně sleduje s komentáři jako "jo, dostanete něco navíc, než jste si objednali, to budete koukat" a "doufám, že tomu rozumíte"... to jsme opravdu nevydrželi, a po "teď vás neobsloužím, pracuju" zaplatili pití a na jídlo nečekali. Je mi jen líto kuchařky, která vypadala v pohodě. -- Never ever again. Drunk waiter, forgetting our orders, keeping coming back for the order every third minute. (We ordered two drinks and five meals, but we were the only one in the restaurant in the Friday evening.) Then comments like "you'll get more than you asked.. i hope you understand this" made us extrely dissatisfied. We paid our drinks and have no meal in the end. I wonder how this is even possible nowadays. Terrible!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
prijemne prostredie aj personal, detsky kutik aj detske stolicky, v jedalnom listku prevlada ceska klasika, ktora nezklamala ale ani nicim neprekvapila. celkovo spokojnost, prideme zas.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
When you need a heavy weighted Czech food with a beer, this is the place where they serve Plzen food and of course with Pilsner Urquell. Had schnitzel with French fries.
Restaurace Klempírna
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající restaurace, domovská pro vinohradské divadlo D21. Skvělá polední nabídka, velké porce za dobrou cenu. Obsluha milá a ochotná. Prostředí moc hezké a mega dětský koutek :-) Určitě doporučuji.
Restaurace Klempírna
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Moc příjemná restaurace, super design (to je přesně to, co mě baví). Číšník skvělý, pozorný. Nabídka jídel i nápojů dostačující, kuřecí křídla s pikantním dipem moc dobrá! Pivo i víno skvělé. Určitě se vrátíme a uděláme větší útratu :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Chcete si dat pivo a mate deti, ktery chcete vzit sebou? Jste zaroven ohleduplny k ostatnim hostum a ke svym detem, ktery maj radi fajn prostredi? Uzavrenej salonek v Klempirne s detskym koutkem je pro vas idealni! Ostatni nejsou vasima detma ruseny u vybornyho piva a vy se mate taky skvele. Super pivo, fajn jidlo a nekuracky prostredi. Doporucuju! Ps: a to nejen pro majitele deti :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO