Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 48x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Klempírna

Klempírna je restaurace s dlouholetou tradicí již od roku 1918. Klempírna je restaurace s dětským koutkem, salonkem, zde praženou kávou, obsluhou, která ráda plní vaše přání a rodinnou atmosférou.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zahrádka ve vnitrobloku příjemná. Již jsme zde byli podruhé a opět jsme byli spokojeni. Jak s jídlem, tak obsluhou.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Když se mě kamarádky po Józe zeptaly, jestli s nimi nepůjdu na večeři do Restaurace Klempírna, trochu jsme se podivila, název ve mně evokuje něco, co je spíše pro chlapy a my jsme navíc víceméně všechny vegetariánky - ale tato návštěva mě přesvědčila, že návštěva Klempírny rozhodně nebyl špatný nápad. Číšník je velmi ochotný, restaurace je nekuřácká, útulná, jídlo fantastické (Zapečená zelenina s bramborami a mozzarellou za skvělých 109 Kč nebo Bramborové noky s listovým špenátem, smetanou a parmazánem jen za 115 Kč), káva vynikající, sami si jí zde dokonce praží, snad jen by to chtělo více zapracovat na domácích limonádách. Karafy s vodou na stole velmi kladně oceňujeme, stejně jako moc milou a krásnou výzdobu z čerstvých květin. Vše tedy super, včetně cen, rozhodně doporučuji – i pro maminky s dětmi – je zde i celkem dobře vybavený dětský koutek. A ve vnitrobloku jsme ještě objevily klidnou zahrádku, toalety čisté a bez problémů (doplněný papír apod.).
Restaurace Klempírna
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO