Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 30x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Klempírna

Klempírna je Česká restaurace s dlouholetou tradicí již od roku 1918. Nabízí to nejlepší z České kuchyně a příjemné prostředí, kde nechybí, dětský koutek.  

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo bylo dobré, na výběr bylo pár kousků z osvědčené české klasiky (gulášek, vepřová panenka, žebírka, koleno,...). Zajímavý byl pohled do kuchyně. Jinak prostředí bylo celkem pěkné, čisté, restaurace je nekuřácká, což je super. Akorát tedy chodí kouřit ven i personál, což docela vadilo, jelikož jsme seděli u dveří, a tím pádem nám pak, kvůli častějšímu otevírání, byla zima.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Well greeted by friendly staffs and ushered to reserved spot. Thank u Restu. 1. Simple and easy menu in English version, except the specials which were only in Czech. 2. Fresh and well managed beers. 3. Unexpected quality of breads, really enjoyed its rough and natural taste. 4. Food, not salty, I always try soup to get the saltiness baseline. 5. Again, very attentive and smart staffs who are always around to get your eye contact. 6. Pricing very reasonable. Will definitely come back and folks in Vinohrady, another good spot to enjoy. Ciao!
Restaurace Klempírna Restaurace Klempírna Restaurace Klempírna
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO