Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 47x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Klempírna

Klempírna je restaurace s dlouholetou tradicí již od roku 1918. Klempírna je restaurace s dětským koutkem, salonkem, zde praženou kávou, obsluhou, která ráda plní vaše přání a rodinnou atmosférou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Když se mě kamarádky po Józe zeptaly, jestli s nimi nepůjdu na večeři do Restaurace Klempírna, trochu jsme se podivila, název ve mně evokuje něco, co je spíše pro chlapy a my jsme navíc víceméně všechny vegetariánky - ale tato návštěva mě přesvědčila, že návštěva Klempírny rozhodně nebyl špatný nápad. Číšník je velmi ochotný, restaurace je nekuřácká, útulná, jídlo fantastické (Zapečená zelenina s bramborami a mozzarellou za skvělých 109 Kč nebo Bramborové noky s listovým špenátem, smetanou a parmazánem jen za 115 Kč), káva vynikající, sami si jí zde dokonce praží, snad jen by to chtělo více zapracovat na domácích limonádách. Karafy s vodou na stole velmi kladně oceňujeme, stejně jako moc milou a krásnou výzdobu z čerstvých květin. Vše tedy super, včetně cen, rozhodně doporučuji – i pro maminky s dětmi – je zde i celkem dobře vybavený dětský koutek. A ve vnitrobloku jsme ještě objevily klidnou zahrádku, toalety čisté a bez problémů (doplněný papír apod.).
Restaurace Klempírna
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající jídlo. Speciality ve kvalitě, kterou jsme dle ceny opravdu nečekali, např. „250g Šťavnatý steak z krkovičky (sous-vide) s dipem z dijonské hořčice a křenem“ za 199 Kč – něco podobného jen tak někde na Vinohradech nebo snad dokonce v celé Praze nenajdete – a navíc ta velká prosklená okna do kuchyně, kde lze on-line sledovat, jak kuchař s pomocnicí Vaše jídla připravují – za toto byste jinde v centru zaplatili rozhodně více než dvojnásobek. Velmi doporučuji. Prostředí zajímavé, v salónku je k použití krásné a naladěné piano, musím taktéž zmínit překvapivě milou a klidnou zahrádku ve vnitrobloku. Obsluha velmi ochotná a rychlá, nic nenamítali ani vůči mému (trochu většímu) psovi. Rozhodně doporučuji a těším se na další návštěvu – už jsme se s kolegy domluvili, že náš příští firemní večírek rozhodně nebudeme pořádat jinde než tady.
Restaurace Klempírna
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO