Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

1 fotka
Na mapě

Informace Klášterní restaurace Želiv

Klášterní restaurace v Želivě nabízí jedinečnou atmosféru premonstrátského kláštera, jehož historie sahá až do 12. století. Přijďte se svými přáteli či rodinou strávit společně hezké chvíle u dobrého jídla a pití.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Prostředí příjemné, mladší část obsluhy zmatená a pomalá, jídlo dobré, ale risotto s houbami by mohlo být krémovější. Pivo výborné, každý si vybere dle chuti a pivní zmrzlina vynikající.

klarinet007
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Výborné pivo, hezké prostředí, dobré jídlo a vynikající pivní zmrzlina. Bohužel pomalejší obsluha a delší čekací doba. Doporučuji spojit s prohlídkou pivovaru!!

klarinet007
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno