Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 18x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Klášterní pivovar Strahov

Pivovar v blízkosti Strahovského kláštera a pražského hradu vaří vlastní pivo značky Sv. Norbert. Nabízí příjemné posezení nad zlatavým mokem a lahodnými pokrmy české kuchyně v prostorné 2-patrové restauraci a letní zahrádce na pivovarském dvoře. Možnost prohlídky pivovaru a ochutnávky piva, pořádání rozsáhlých společenských akcí, rautů, oslav, svateb, konferencí seminářů apod.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Strahov nikdy nezklame, při procházce Prahou jsme se stavili na jednoho Portera - novinka v pivním lístku od této soboty. Personál rychlý a vstřícný. Jídlo jsme neochutnali - ale vše co odcházelo z kuchyně vypadalo moc dobře.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikajuce
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nemám co vytknout. Jídlo super. Obsluha rychlá a příjemná, na rozdíl od jiných podniků je zde kolem 6 členů obsluhy, takže se vám věnují. A to nejlepší na všem je jejich pivo. Pokud jste zhýčkaný, co se týče piva, tak tady se určitě uspokojiíte. Je to restaurace, kam se určitě budu vracet.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO