Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 18x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Klášterní kavárna Café Dientzenhofer

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V sobotu před divadelním představením tu byl frčák a dračka o židle. Za barem to jelo i když byl zavelen ústup k samoobsluze. Zákusky i káva vyvolaly nadšení. Jedině popelníky na stolech bych vytkl a zrušil.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na naší závěrečné návštěvě kavárny jsme si objednali opět kávu. Také jsme si dali mandlovici a trubičky s náplní. Vše bylo dobré a dokonce jsme měli kávu i s donáškou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Oproti všem předešlým návštěvám této kavárny byli objednané dortíky(mrkvov ý a schwarz) trochu slabší, ale káva byla výborná. Obsluha jako vždy usměvavá a příjemná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Už se tu cítíme jako "štamgasti". Káva opět výborná a karamelový dortík taktéž. Zkusili jsme i mandlovici s višňovou příchutí, která byla také dobrá. Obsluha usměvavá a milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Stále mohu napsat, že kávu mají výbornou a dortíky (sacher a ovocný dortík) také velmi chutné. I dnes byla obsluha příjemná, prostředí je klidné a sympatické. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Káva jako obvykle výborná, čokoládový i tvarohovomalinový dortík byl také velmi dobrý. Škoda jen, že si člověk musí odnášet a donášet objednané kafe a dortíky sám ke stolu a ze stolu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Klášterní kavárnu jsme tentokrát navštívili s rodinou a bylo to naprosto skvělé, servis rychlý, protože jsme byli v kavárně sami. Káva byla moc dobrá a dezerty také, těšíme se na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milé povánoční posezení v klášterní kavárně, kde je vždy útulno. Jen mám pocit, že kvalita kávy se trochu zhoršila, dala jsem si cappuccino a mléko nebylo našlehané jak bylo třeba. Jinak nemám, co bych vytknula, ráda se sem vracím.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dali jsme si opět cappuccino ze směsi káv Dientzenhofer a opět nezklamalo a bylo vynikající. Vyzkoušeli jsme i čajovou bylinnou směs - Tichá, která byla také výborná. Až budete v Broumově, tak rozhodne tuto kavárnu vyzkoušejte.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dali jsme si před prohlídkou kláštera kávu Dientzenhofer a hustopečskou madlovici. Oboje mohu jen doporučit. Obsluha kavárny je milá a prostředí je zajímavé. Není to naše posledni návštěva.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO