Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Klášterní kavárna Café Dientzenhofer

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Klášterní kavárnu jsme tentokrát navštívili s rodinou a bylo to naprosto skvělé, servis rychlý, protože jsme byli v kavárně sami. Káva byla moc dobrá a dezerty také, těšíme se na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milé povánoční posezení v klášterní kavárně, kde je vždy útulno. Jen mám pocit, že kvalita kávy se trochu zhoršila, dala jsem si cappuccino a mléko nebylo našlehané jak bylo třeba. Jinak nemám, co bych vytknula, ráda se sem vracím.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dali jsme si opět cappuccino ze směsi káv Dientzenhofer a opět nezklamalo a bylo vynikající. Vyzkoušeli jsme i čajovou bylinnou směs - Tichá, která byla také výborná. Až budete v Broumově, tak rozhodne tuto kavárnu vyzkoušejte.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dali jsme si před prohlídkou kláštera kávu Dientzenhofer a hustopečskou madlovici. Oboje mohu jen doporučit. Obsluha kavárny je milá a prostředí je zajímavé. Není to naše posledni návštěva.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásná osobitá kavárna s výtečnou kávou Dientzenhofer, kterou lze koupit i domů. Zde dělají espresso tak, jak se dělat má, žádná a la vlastní tvorba. Prostě Itálie v Broumově. A pro pány mají i místní čepované pivo Opat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dokonala kva a skvele zakusky uprostred broumovskeho klastera. Misto, kde si nejen pochutnate na kvalitni kave, ale muzete si zde zakoupit i knihy o Broumove. Krasne misto, radi se sem vracime.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy milá návštěva a posezení na venkovní terase. Káva výborná a toust také. A určitě bych ráda ocenila i sortiment jako čokolády Jordis nebo kávu, sem se vracím s úsměvem!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po dlouhé době jsme zašly s kamarádkou na kávu a domácí limonádu do kavárny a opět a zase není co vytknout - obsluha na jedničku, káva výborná a domácí limonáda super - líbil se mi i způsob servírování.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy nemohu jinak než kavárnu doporučit! Přišly jsme s kamarádkou na víno, které bylo skvělé, prostory opět příjemné stejně jako obsluha, která se stále usmívala a byla moc ochotná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Klášterní kavárnu mám velice ráda. Tentokrát jsem zavítala na bylinkový čaj a sklenku opravdu výborného vína (Muškát). Mimo jiné rozhodně doporučuji ochutnat klášterní oplatky - MŇAM!!
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO