Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 8x 100 0

Klášterní kavárna Café Dientzenhofer

Café Dientzenhofer nabízí všem návštěvníkům z řad turistů i místních obyvatel posezení v unikátním prostředí v objektu bývalého klášterního gymnázia. Obsluha může nabídnout lahodnou kávu z trutnovské pražírny, kde vznikla speciální směs přímo pro klášterní kavárnu. Ke kávě si budete moci vybrat něco sladkého z nabídky zákusků nebo výborné čerstvě smažené palačinky ve sladké i slané variantě. Pro malé i velké je připravena velká nabídka zmrzlin. Pro dospělé pak točí místní pivo Opat, mají široký sortiment vín z Benediktinských vinných sklepů i jiných alkoholických nápojů.
* V letních měsících se tu každý pátek můžete zastavit i na poslech živé hudby.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásná osobitá kavárna s výtečnou kávou Dientzenhofer, kterou lze koupit i domů. Zde dělají espresso tak, jak se dělat má, žádná a la vlastní tvorba. Prostě Itálie v Broumově. A pro pány mají i místní čepované pivo Opat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dokonala kva a skvele zakusky uprostred broumovskeho klastera. Misto, kde si nejen pochutnate na kvalitni kave, ale muzete si zde zakoupit i knihy o Broumove. Krasne misto, radi se sem vracime.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy milá návštěva a posezení na venkovní terase. Káva výborná a toust také. A určitě bych ráda ocenila i sortiment jako čokolády Jordis nebo kávu, sem se vracím s úsměvem!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO