Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 9x 100 0

Klášterní kavárna Café Dientzenhofer

Tato kavárna nabízí všem návštěvníkům posezení v unikátním prostředí v objektu bývalého klášterního gymnázia. Obsluha může nabídnout lahodnou kávu z trutnovské pražírny, kde vznikla speciální směs přímo pro klášterní kavárnu. Ke kávě si budete moci vybrat něco sladkého z nabídky zákusků nebo výborné čerstvě smažené palačinky ve sladké i slané variantě. Pro malé i velké je připravena velká nabídka zmrzlin. Pro dospělé pak točí místní pivo Opat, mají široký sortiment vín z Benediktinských vinných sklepů i jiných alkoholických nápojů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milé povánoční posezení v klášterní kavárně, kde je vždy útulno. Jen mám pocit, že kvalita kávy se trochu zhoršila, dala jsem si cappuccino a mléko nebylo našlehané jak bylo třeba. Jinak nemám, co bych vytknula, ráda se sem vracím.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dali jsme si opět cappuccino ze směsi káv Dientzenhofer a opět nezklamalo a bylo vynikající. Vyzkoušeli jsme i čajovou bylinnou směs - Tichá, která byla také výborná. Až budete v Broumově, tak rozhodne tuto kavárnu vyzkoušejte.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dali jsme si před prohlídkou kláštera kávu Dientzenhofer a hustopečskou madlovici. Oboje mohu jen doporučit. Obsluha kavárny je milá a prostředí je zajímavé. Není to naše posledni návštěva.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO