Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Klášterní kavárna Café Dientzenhofer

Tato kavárna nabízí všem návštěvníkům posezení v unikátním prostředí v objektu bývalého klášterního gymnázia. Obsluha může nabídnout lahodnou kávu z trutnovské pražírny, kde vznikla speciální směs přímo pro klášterní kavárnu. Ke kávě si budete moci vybrat něco sladkého z nabídky zákusků nebo výborné čerstvě smažené palačinky ve sladké i slané variantě. Pro malé i velké je připravena velká nabídka zmrzlin. Pro dospělé pak točí místní pivo Opat, mají široký sortiment vín z Benediktinských vinných sklepů i jiných alkoholických nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na naší závěrečné návštěvě kavárny jsme si objednali opět kávu. Také jsme si dali mandlovici a trubičky s náplní. Vše bylo dobré a dokonce jsme měli kávu i s donáškou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Oproti všem předešlým návštěvám této kavárny byli objednané dortíky(mrkvov ý a schwarz) trochu slabší, ale káva byla výborná. Obsluha jako vždy usměvavá a příjemná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Už se tu cítíme jako "štamgasti". Káva opět výborná a karamelový dortík taktéž. Zkusili jsme i mandlovici s višňovou příchutí, která byla také dobrá. Obsluha usměvavá a milá.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO