Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Klášterní kavárna Café Dientzenhofer

Tato kavárna nabízí všem návštěvníkům posezení v unikátním prostředí v objektu bývalého klášterního gymnázia. Obsluha může nabídnout lahodnou kávu z trutnovské pražírny, kde vznikla speciální směs přímo pro klášterní kavárnu. Ke kávě si budete moci vybrat něco sladkého z nabídky zákusků nebo výborné čerstvě smažené palačinky ve sladké i slané variantě. Pro malé i velké je připravena velká nabídka zmrzlin. Pro dospělé pak točí místní pivo Opat, mají široký sortiment vín z Benediktinských vinných sklepů i jiných alkoholických nápojů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Klášterní kavárnu jsme tentokrát navštívili s rodinou a bylo to naprosto skvělé, servis rychlý, protože jsme byli v kavárně sami. Káva byla moc dobrá a dezerty také, těšíme se na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milé povánoční posezení v klášterní kavárně, kde je vždy útulno. Jen mám pocit, že kvalita kávy se trochu zhoršila, dala jsem si cappuccino a mléko nebylo našlehané jak bylo třeba. Jinak nemám, co bych vytknula, ráda se sem vracím.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dali jsme si opět cappuccino ze směsi káv Dientzenhofer a opět nezklamalo a bylo vynikající. Vyzkoušeli jsme i čajovou bylinnou směs - Tichá, která byla také výborná. Až budete v Broumově, tak rozhodne tuto kavárnu vyzkoušejte.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO