Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kladenské divadélko

Vlastní interiér rodinného restaurantu působí velmi uklidňujícím dojmem a jistě potěší každého milovníka zajímavých věcí. Zahradní bar restaurantu, je často srovnáván s příjemnou oázou klidu, kouskem přírody ve středu města. Tady je možné každý pátek a sobotu kromě dobrého jídla, připravovaného na zahradním grilu a dobrého pití, konzumovat také dobrou zábavu v podobě hudebních či divadelních vystoupení a na parketu můžete předvádět své vlastní taneční kreace, zatímco si vaše děti budou hrát v dětském koutku.  Mezi hosty proudí z kuchyně lahůdky staročeské kuchyně, připravované ze vždy čerstvých surovin získávaných od místních dodavatelů, které doplňuje výběr těstovinových a zeleninových salátů a příloh.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Dobrý den přatele tato restourace je dobrá ale jak ste si všimli tak jednu hvězdu odectu kuly obsluze Paní má brýle a je docela neprijemna.,Objednali jsme si pohár dlouho také trvalo asi tak 35 min. Tak jsme se šli zeptat a řve na nás jak na bl*ce. Hrozne, ale jinak Výborná děkuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO