Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Kino Káva

Přehled hodnocení
88% celkově
86% personál
90% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Šli jsme do Kino kavárny nadoporučení poprvé a hned na brunch. Ale očekávání byla větší než skutečnost. Prostředí zajímavé, ale to je asi vše. Na to že nebylo plno a většina hostů byla obsloužená, jsme na míchaná vejce a fresh čekali 35 min. Vyhlášená káva taky nijak zvlášť nechutnala. Takže nevím zda dám ještě šanci. Asi nejsme správná cílová skupina.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy hodnotím velmi kladně.Káva byla vynikající . Jediné co bych trošičku vytkla je nešťastné zavírání dveří u toalet...ale to je jen můj osobní problém :)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Jedna z nejlepších káv v Liberci, to bez pochyby. Na dezerty ale osobně chodím radši jinam. Odpoledne tu navíc bývá dost rušno a tak to není úplně ideální prostředí pro příjemné popovídání. Ale tak ta káva za to asi stojí :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Tuto kavárnu chválím do nebe, kde se jen dá :) Libí se mi prostory, ten nespočet architektonických detailů a k poslechu Vám jemně hraje Mac Miller :) Dobrá kává a zákusky...já se však vracím pro řepový džus, Vřele doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
V Kino Káva jsem byla prvně a rozhodně musím říct, že prostředí je opravdu krásné, obsluha se o vás stará na jedničku a sklenka vína vykouzlila úsměv na tváři. Příště s chutí na dortík a kávu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Kavárna velmi příjemná, hezké prostředí až na tu ozvěnu.. Jinak výborné zákusky, pro mě nejlepší zákusek "extáze". Výborné domácí limonády! Obsluha milá. Jedině doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pokud si chcete dopřát šálek výborné kávy - určitě neprohloupíte pokud si vyberete tento podnik... Nejlepší flat white široko daleko.Příjemná atmosféra a obsluha na jedničku
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Kino káva je naše oblíbená kavárna v centru Liberce nacházející se ve vkusně rekonstruovaných prostorách dříve zchátralého kina Varšava. Nabízí excelentní kávu od kaváren Doubleshot a Five Elefant. Dnes jsme byli na Brunch(i) a byli jsme opět naprosto spokojeni. Obsluha je velmi milá a profesionální. Pikolo si zde neobjednávejte, postačí když řeknete espresso a dostanete to správné (a jediné existující) espresso.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Brala bych vetsi vyber slaneho. Sladkeho azaz, ale stejne vzdy koukam dlouho, nez si vyberu. Mozna kdyby to bylo vice nazdobeno tak hned vim...pridat cerstev ovoce:-) Ale celkove to tu mam rada
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO