Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Kino Káva

Kavárna v prostorách zrekonstruovaného foyer kina Varšava. Ochutnejte výběrovou kávu Doubleshot, domácí limonády, dorty či drobné občerstvení.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Šli jsme do Kino kavárny nadoporučení poprvé a hned na brunch. Ale očekávání byla větší než skutečnost. Prostředí zajímavé, ale to je asi vše. Na to že nebylo plno a většina hostů byla obsloužená, jsme na míchaná vejce a fresh čekali 35 min. Vyhlášená káva taky nijak zvlášť nechutnala. Takže nevím zda dám ještě šanci. Asi nejsme správná cílová skupina.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy hodnotím velmi kladně.Káva byla vynikající . Jediné co bych trošičku vytkla je nešťastné zavírání dveří u toalet...ale to je jen můj osobní problém :)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Jedna z nejlepších káv v Liberci, to bez pochyby. Na dezerty ale osobně chodím radši jinam. Odpoledne tu navíc bývá dost rušno a tak to není úplně ideální prostředí pro příjemné popovídání. Ale tak ta káva za to asi stojí :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO