Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kino Aero

Provoz baru. Nabízí zde alkoholické i nealkoholické nápoje, dorty a čtyři druhy točeného piva. K dispozici je 80 míst a Wi-Fi připojení. Pořádají happeningy a výstavy plakátů i fotografií.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kino Aero je pro mě spíš nouzovka. Znám v okolí lepší podniky. Nejedla jsem tady, takže nemůžu hodnotit, ale pivo bylo v pořádku. Ceny taky v pohodě. Po kině je to ok zastávka.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Chodit do toho podniku je pro mne spíše nouzovka, nejsem příliš velkým fanouškem takovýchto podniků. Víno zde neměli špatné, obsluha průměrná, ale v prostředí jsem se moc dobře necítila.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tenhle podnik nepatří k mým nejoblíbenějším, ale jako místní musím uznat, že má styl a tradici. Měla jsem zde jen pití, které bylo ok a za přijatelnou cenu. Obsluha v pořádku.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO