Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kino Aero

Provoz baru. Nabízí zde alkoholické i nealkoholické nápoje, dorty a čtyři druhy točeného piva. K dispozici je 80 míst a Wi-Fi připojení. Pořádají happeningy a výstavy plakátů i fotografií.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Chodit do toho podniku je pro mne spíše nouzovka, nejsem příliš velkým fanouškem takovýchto podniků. Víno zde neměli špatné, obsluha průměrná, ale v prostředí jsem se moc dobře necítila.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tenhle podnik nepatří k mým nejoblíbenějším, ale jako místní musím uznat, že má styl a tradici. Měla jsem zde jen pití, které bylo ok a za přijatelnou cenu. Obsluha v pořádku.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Přiznám se, že nejsem velkým příznivcem tohoto podniku, ale tahle návštěva byla lepší, než jsem čekala. Měla jsem zde jen pití, takže jídlo nemůžu hodnotit. Celkově tedy průměr.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO