Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Sabaidy

    Brno, třída Kpt. Jaroše 1942/29, 60200

Restaurace KINGS HEAD

Tradiční restaurace v anglickém stylu. Vyniká výbornou kuchyní a velkým výběrem nápojů. Ve velice příjemném prostředí Vám připravíme svatbu, promoci, slavnostní večeři. Kapacita naší restaurace The Kings Head pub je 90 míst. Nabízíme Vám nekuřáckou jídelnu ale také kuřácký bar. V letním období můžete posedět na venkovní zahrádce. Na TV můžete sledovat Premiere League, rugby, golf a další sporty na SKY SPORT I, II, III, Galaxie a DSF. Příjemnou atmosféru anglických pubů dokresluje mimo jné výtečná chuť skvělých piv. Čepujeme pro Vás Starobrno, Plzeňské a Hoegaarden. Lahvové nabízíme Guiness, Heineken, Corona či Cider. Nealkoholické pivo podáváme Zlatý Bažant. U nás podáváme celodenně i tradiční anglickou snídani.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO