Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Sabaidy

    Brno, třída Kpt. Jaroše 1942/29, 60200

Restaurace KINGS HEAD

Tradiční restaurace v anglickém stylu. Vyniká výbornou kuchyní a velkým výběrem nápojů. Ve velice příjemném prostředí Vám připravíme svatbu, promoci, slavnostní večeři. Kapacita naší restaurace The Kings Head pub je 90 míst. Nabízíme Vám nekuřáckou jídelnu ale také kuřácký bar. V letním období můžete posedět na venkovní zahrádce. Na TV můžete sledovat Premiere League, rugby, golf a další sporty na SKY SPORT I, II, III, Galaxie a DSF. Příjemnou atmosféru anglických pubů dokresluje mimo jné výtečná chuť skvělých piv. Čepujeme pro Vás Starobrno, Plzeňské a Hoegaarden. Lahvové nabízíme Guiness, Heineken, Corona či Cider. Nealkoholické pivo podáváme Zlatý Bažant. U nás podáváme celodenně i tradiční anglickou snídani.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurant Kings Head se nachází na jedné z brněnských tříd mimo centrum města, ale ne zas tak daleko, aby ho jeho poloha nějak výrazně omezovala. Jedná se o sklepní prostory pod úrovní ulice se zvýrazněnými stropními překlady, a jak už to v těchto případech bývá s lehce temnějším a ponuřejším interiérem. Tmavý nábytek, obložení stěn dřevem a decentní osvětlení pak už jen podtrhují atmosféru anglického klubu. V době mé návštěvy lehce popoledni mám celou nekuřáckou sekci sám pro sebe. Obsluha je příjemná, milá, pozorná a ochotná. Obědové menu otevírá francouzská cibulačka. Je bohatá, ale ne přeplácaná, chuťově vyvážená. Krutony opečeného chleba jsou podávány sólo, takže si každý může doplnit tolik, kolik mu vyhovuje. Jako hlavní chod volím hovězí roštěnec s dijonskou omáčkou a opečenými bramborami. Na talíři vypadá úžasně a stejně tak i chutná. Krásně měkké a šťavnaté maso souzní s delikátní omáčkou, brambory jsou dokonale připravené a zeleninové oblohy není ani moc ani málo. Skutečný zážitek. Do finiše jdu s medovou Marlenkou a espressem značky Segafredo. Káva je servírována tou nejjednodušší formou a podobně i moučník si nehraje ne žádný zázrak zázraků. Nicméně oboje je zcela v pořádku a není tedy co vytýkat. Rozlévané červené víno odrůdy Modrý Portugal z moravského vinařství Šťastný Čejkovice je posazeno lehce do sladších tónů a chybí mu v podstatě úplně všechno, co by si člověk u dobrého vína představoval. Vůně, intenzita i chuť jsou mdlé a nezajímavé. Celkově hodnotím restauraci Kings Head kladně a doporučuji k návštěvě.
Restaurace KINGS HEAD Restaurace KINGS HEAD Restaurace KINGS HEAD
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO