Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií

King Solomon Kosher restaurant

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace King Solomon Kosher restaurant

Restaurant King Solomon – nejstarší košer restaurace na území Československa si vám dovoluje nabídnout to nejlepší z tradiční židovské kuchyně střední a východní Evropy předválečného období. Mezi jednu z mnoha zajímavostí a zvláštností restaurantu patří původ a způsob zpracování masných výrobků, na kterých si můžete pochutnat.

Všechna jatečná zvířata a drůbež jsou vybírány ze speciálně šlechtěných chovů a patří svou nutriční a biologickou hodnotou k absolutní špičce, která se v České republice chová. Způsob porážky a zpracování masa se řídí přísnými židovskými rituálními pravidly, a tak nedochází žádným způsobem ke stresování zvířat a tím ke snížení hodnoty masa. Nedílnou součástí zpracování masa je také jeho následná úprava, na kterou je kladen neméně velký důraz.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba