Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kika Restaurant Letňany

Resturace KIKA je součástí gastronomické skupiny, která provozuje několik gastronomických projektů v Praze. V restauracích KIKA-Praha se zaměřují na potřeby klientů, návštěvníků obchodního domu KIKA. Připravují pro Vás denně menu jež se skládá z polévky a čtyř až pěti tzv. hlavních jídel. Kromě této denně aktualizované nabídky, mají i stále menu, kde jsou umístěny Vaše dlouhodobě nejoblíbenější receptury. K dispozici je samoobslužný salátový bar. Připravují denně čerstvé bagety a sendviče. V nabídce je celá ředa cukrářských výrobků z naší domácí cukrárny. Základem vaření je použití čerstvých produktů z prvovýroby bez účatsi polotovarů. Vaří tady česká jídla a dotýkají se také oblíbených evropských receptur. Připravují tu kvalitní kávu.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO