Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace KiinDi

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dlouho se bohužel čekalo na obsluhu, přestože restaurace byla poloprázdná. Jídlo dobré, interiér restaurace příjemný. Bohužel díky rodinné oslavě hlučnější, proto posezení moc příjemné nebylo.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo: výborné, 5* z 5, nebylo co vytknout. Personál: bohužel starost o zákazníka nebyla tento večer na prvním místě. K objednávce nápojů došlo až 20 minut po našem příchodu. Stejně tak po dojedení posledního chodu si nás personál všimnul až po více než 30 minutách. A to bylo v restauraci po celou dobu obsazených maximálně 6 stolů.
Restaurace KiinDi Restaurace KiinDi
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Personál nás objevil až po cca 5 minutách poté, co jsmr si museli říci o jídelní lístek. Zbytek standardní. Je to nová restaurace, tak to snad vychytá... Jídlo OK, snad jen více mastné.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Prostredi moderni, vcelku hezke. Jidlo nam chutnalo, zejmena zelene kari a dezert-bananove rolky s mangovou omackou. Nejhorsi byla obsluha, mladik si nas temer nevsimal, ani jednou se u stolu nestavil, jestli si nedame jeste piti. Planovanou kavu jsme radsi zrusily.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO