Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace KiinDi

V restauraci KiinDi vytváří díky spojení moderních evropských a asijských vlivů v restauraci netradiční, ale ležérní kulinářské zážitky. Ochutnejte proslulé a tradiční thajské pokrmy i mezinárodní kuchyni.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dlouho se bohužel čekalo na obsluhu, přestože restaurace byla poloprázdná. Jídlo dobré, interiér restaurace příjemný. Bohužel díky rodinné oslavě hlučnější, proto posezení moc příjemné nebylo.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo: výborné, 5* z 5, nebylo co vytknout. Personál: bohužel starost o zákazníka nebyla tento večer na prvním místě. K objednávce nápojů došlo až 20 minut po našem příchodu. Stejně tak po dojedení posledního chodu si nás personál všimnul až po více než 30 minutách. A to bylo v restauraci po celou dobu obsazených maximálně 6 stolů.
Restaurace KiinDi Restaurace KiinDi
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Personál nás objevil až po cca 5 minutách poté, co jsmr si museli říci o jídelní lístek. Zbytek standardní. Je to nová restaurace, tak to snad vychytá... Jídlo OK, snad jen více mastné.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO