Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace KFC Čestlice

KFC (Kentucky Fried Chicken) je americká firma vlastnící síť stejnojmenných prodejen rychlého občerstvení po celém světě. V těchto fast-foodech se podává zejména smažené kuřecí maso v různých podobách, zeleninové přílohy v tortellách apod. V prodejnách jsou samozřejmě prodávány i chlazené nealkoholické nápoje. Vše začalo Harlandem Sandersem, který roku 1930 začal prodávat smažená kuřata ve své restauraci. V roce 1940 vymyslel svou vlastní směs koření, kterou nazval "Original recipe". Sanders rozšířil svou restauraci a o několik let později založil novou restauraci. Od té doby dodnes má KFC více než 3.500 fast-foodů po celém světě. Většina z nich je i s tzv. "Drive thru", což je okénko, ve kterém vám připravý jídlo a podají přímo do auta. Jen v České republice je více než 43 takovýchto fast-foodů - nejvíce v Praze. Ročně se v KFC prodá v průměru 914.000.000 (milionů) kousků kuřat. Denně se na světě otevře jednen fast-food KFC .

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO