Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18.10. dojde k vypnutí našeho Restu obchodu s vouchery. Více informací zde.
3 fotografie
Mladoboleslavská 1122, Praha 9, Praha
· Nyní zavřeno (11:00 - 23:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Kbelský pivovar

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Prostředí příjemné, dobré je posezení venku. Obsluha byla milá, ale občas zapomněli na objednaná piva - omluvili se. Jídlo bylo dobré. Vhodné na posezení s přáteli.

Kačí
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Naprosto skvělý podnik v lokalitě Praha 9 - dostupný autobusem z Letňan a okolí nebo z Černého mostu ( 201, 209 a regio busy směr Brandýs nad Labem). Směrem na Letňany je přímo před pivovarem zastávka - Kbelský pivovar, takže opravdu nezabloudíte:-) Vynikající pivo vařené s láskou sládkovou Martinou, za mě bezkonkurenční Ale 14 Jepic, ale muži básní hlavně o 11 Pocestných a 12 Pilotech, v létě je k dispozici pšeničná 10 - 10 syslů a od podzimu 13 Havranů - černý karamelový speciál. Pro ty, co jsou spíše na víno - mají širokou nabídku svěžího vína z vinařství Kubík - vynikající je hlavně rulandské šedé a Tramín červený. Nealko nadšenci si vyberou z domácích limonád a nově je tu vitrína s bezlepkovými zákusky.- K jídlu si můžete vybrat ze stálého lístku, který se minimálně 4 x ročně upravuje a je doplněný vždy o víkendové speciality a během léta o skvělé klobásky z domácí udírny. Obsluha je milá, rychlá, usměvavá, ráda vyhoví, nebojte se zeptat a opětovat úsměv.

Dolejšová
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba