Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kbelský pivovar

Tradiční český pivovar s vlastní restaurací.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Naprosto skvělý podnik v lokalitě Praha 9 - dostupný autobusem z Letňan a okolí nebo z Černého mostu ( 201, 209 a regio busy směr Brandýs nad Labem). Směrem na Letňany je přímo před pivovarem zastávka - Kbelský pivovar, takže opravdu nezabloudíte:-) Vynikající pivo vařené s láskou sládkovou Martinou, za mě bezkonkurenční Ale 14 Jepic, ale muži básní hlavně o 11 Pocestných a 12 Pilotech, v létě je k dispozici pšeničná 10 - 10 syslů a od podzimu 13 Havranů - černý karamelový speciál. Pro ty, co jsou spíše na víno - mají širokou nabídku svěžího vína z vinařství Kubík - vynikající je hlavně rulandské šedé a Tramín červený. Nealko nadšenci si vyberou z domácích limonád a nově je tu vitrína s bezlepkovými zákusky.- K jídlu si můžete vybrat ze stálého lístku, který se minimálně 4 x ročně upravuje a je doplněný vždy o víkendové speciality a během léta o skvělé klobásky z domácí udírny. Obsluha je milá, rychlá, usměvavá, ráda vyhoví, nebojte se zeptat a opětovat úsměv.

Dolejšová
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba