Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Kávová Zastávka

Kávová Zastávka je voňavou táborskou oázou na Budějovické ulici, kde prodávají výběrovou kávu z českých i zahraničních pražíren. Dá se tu i posedět nebo si můžete vzít kávou s sebou. Hlavním záměrem je prodej výběrové zrnkové kávy zájemcům, kteří jsou doma vybaveni pro alternativní přípravu, včetně mlýnků. Zdejší specialitou je častá obměna světových pražíren, přičemž nejčastějšími dodavateli jsou Německo, Anglie a Švédsko. Kromě kávy tu můžete získat také veškeré zařízení pro její přípravu, jakými jsou například chemexy, V60, aeropressy, ale také mlýnky, filtry a pomůcky pro baristy. Za více než roční existenci „zastávky“ se zde již vytvořilo místo setkávání příznivců kávové kultury, kteří vědí, že tady dostanou vždy jen kvalitně a světle upraženou kávu, a s milým úsměvem k tomu. V Táboře jsou už také známí jako příjemné místo pro přednášky a jiné kulturní akce.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO