Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Kavárnička U tygra

Kavárnička U TYGRA byla otevřena 10.2.2007. Provozovatelem je společnost EVROservis.cz s.r.o. Česká Třebová, kde 100% podíl společnosti patří Janu Jasanskému. Od samého počátku bylo rozhodnuto, že tato provozovna bude NEKUŘÁCKÁ a tuto přednost si v České Třebové drží i nadále. Nabídka nápojů a pokrmů je široká. To je především zásluhou Marty Jasanské, která se stará o provoz kavárničky. Trvale jsou zde zaměstnány dvě pracovnice obsluhy, které se starají o Vaší spokojenost. Poradí Vám s výběrem v bohatém a dobrotami nabitém lístku. Příjemné posezení je dokreslováno reprodukovanou hudbou. Pro organizované zájemce je k dispozici dataprojektor a promítací plátno. Sportovní přenosy významných mezistátních utkání jsou odbavovány videoprojekcí. Prostorové ozvučení kavárničky systémem 5.1 V kavárničce se také organizují kulturní akce. Koncerty hudebních skupin, přednášky, vernisáže a výstavy, autorská čtení. Prostory využívají společnosti ke školení svých zaměstnanců, k prezentacím a přednáškám. Pro potřeby uživatelům internetu je v kavárničce zřízen Wi-Fi bod pro bezplatné připojení svých notebooku. Také mohou využít pro přístup k internetu nebo mailu počítač, který je zde trvale umístěný. V letních měsících je instalována venkovní terasa k posezení. Houpačky a skluzavka pro děti. Pískoviště a hračky. Také vnitřní prostor je vyhrazen dětem v podobě malých židliček a stolu, na kterém si mohou kreslit, počítat nebo řešit hlavolam. Pro nejmenší je tu ohrádka s plyšáky. K dispozici je také dětská sedačka pro posazení dítěte ke stolu vedle rodičů.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO