Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna Yard Resort

V nabídce kavárny je standardně široký sortiment teplých, chlazených, míchaných a nealkoholických nápojů. Připraví vám také čerstvé zapékané panini, čerstvé letní saláty a nově i rajčatové bruschetty. Ke kávě si můžete vybrat některý z chutných zákusků. Pro sportovce a řidiče mají spoustu osvěžujících nealkoholických nápojů a koktejlů. Pro seniory nad 60 let je připravena slevu 20% na všechny druhy kávy. Vyzkoušejte některý z osvěžujících koktejlů nebo salátů a vychutnejte si ho třeba na terase u vody, kde svítí slunce nejdéle... Yard Resort, to je neobyčejně všestranný sportovní a relaxační areál, v němž si každý přijde na své. Říkáte si možná, že to dnes tvrdí každý. Nemusíte nám věřit, přijďte se přesvědčit!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO