Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

1 fotka
Na mapě

Informace Kavárna U Tety Hany

Příjemná kavárna u tety Hany, která nabízí posezení až pro 50 osob s možností připojení k internetu, a to i v zahrádce. Dále je k dispozici hudba, videoprojekce, společenské hry a literatura.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Teta Hana je nejoblíbenější žďárská kavárna nejen pro mě s přítelkyní, troufám si ale tvrdit, že i pro většinu Žďárských. Její jedinečná atmosféra, nabídka a milý a ochotný personál vás prostě dostanou. Zatím jsme vždy byli s návštěvou moc spokojení. Oceňujeme hlavně množství a kvalitu jejich nabídky a také moc příjemné prostředí (interiér i hudba). Navíc se zde pořádají i různé akce, což činí tuto kavárnu i společneským centrem. Super jsou i tematické týdny, které se odráží i na nabídce. Jedinou výtkou je, že se zde může kouřit, ale ani tohle už pro nás za chvíli nebude výhrada :-) Již teď se zase těšíme, až pojedeme do Ždáru, to nikdy nezapomeneme navštívit Tetu Hanu!

 • Uživatelská fotka z Kavárna U Tety Hany
Kuba
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba