Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna U Tety Hany

Příjemná kavárna u tety Hany, která nabízí posezení až pro 50 osob s možností připojení k internetu, a to i v zahrádce. Dále je k dispozici hudba, videoprojekce, společenské hry a literatura.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Teta Hana je nejoblíbenější žďárská kavárna nejen pro mě s přítelkyní, troufám si ale tvrdit, že i pro většinu Žďárských. Její jedinečná atmosféra, nabídka a milý a ochotný personál vás prostě dostanou. Zatím jsme vždy byli s návštěvou moc spokojení. Oceňujeme hlavně množství a kvalitu jejich nabídky a také moc příjemné prostředí (interiér i hudba). Navíc se zde pořádají i různé akce, což činí tuto kavárnu i společneským centrem. Super jsou i tematické týdny, které se odráží i na nabídce. Jedinou výtkou je, že se zde může kouřit, ale ani tohle už pro nás za chvíli nebude výhrada :-) Již teď se zase těšíme, až pojedeme do Ždáru, to nikdy nezapomeneme navštívit Tetu Hanu!
Kavárna U Tety Hany
Celkově
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO