1 fotka
Na mapě

Informace Kavárna U Tety Hany

Příjemná kavárna u tety Hany, která nabízí posezení až pro 50 osob s možností připojení k internetu, a to i v zahrádce. Dále je k dispozici hudba, videoprojekce, společenské hry a literatura.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Teta Hana je nejoblíbenější žďárská kavárna nejen pro mě s přítelkyní, troufám si ale tvrdit, že i pro většinu Žďárských. Její jedinečná atmosféra, nabídka a milý a ochotný personál vás prostě dostanou. Zatím jsme vždy byli s návštěvou moc spokojení. Oceňujeme hlavně množství a kvalitu jejich nabídky a také moc příjemné prostředí (interiér i hudba). Navíc se zde pořádají i různé akce, což činí tuto kavárnu i společneským centrem. Super jsou i tematické týdny, které se odráží i na nabídce. Jedinou výtkou je, že se zde může kouřit, ale ani tohle už pro nás za chvíli nebude výhrada :-) Již teď se zase těšíme, až pojedeme do Ždáru, to nikdy nezapomeneme navštívit Tetu Hanu!

  • Kavárna U Tety Hany

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace