Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna U Švehlů

Kavárna U Švehlů se nachází v přízemí rodinného penzionu U Švehlů. Sestává se z klasické kavárny a nekuřáckého salonku s dětským koutkem. Za příznivého počasí je k dispozici uzavřená zahrádka s dětským hřištěm. Kapacita kavárny je 20 míst, venkovního posezení 20 míst. Útulné domácí prostředí vybízí k vychutnání dobré kávy a zákusků z místní provenience. Osvěžení nabízí řada nealkoholických nápojů, koktejlů, zmrzliny a pro milovníky piva čepujeme Budějovický Budvar. Vzhledem k charakteru a kapacitě kavárny jídelní lístek nabízí palačinky, zmrzlinové poháry, toasty a saláty. Při oslavách, na přání zákazníka, zajistíme občerstvení např. studené mísy, guláš, maso na grilu apod. dle domluvy.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO