Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna Coffee Čtyřlístek

Kavárna Coffee Čtyřlístek se nachází v centru města Hradec Králové. Nabízí bezbariérový přístup a v sezoně i venkovní předzahrádku. Hlavním produktem je káva Julius Meinl 1862 Premium s bohatou tradicí. Kavárna disponuje vlastní výrobnou zákusků i dezertů, které si můžete vychutnat na místě, nebo si je třeba odnést domů. Kavárna nabízí i širokou škálu alkoholických a nealkoholických nápojů. Za zmínku stojí Africká vína a čerstvé limonády vlastní výroby podle originálních receptur.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 1
často jsme sem s přáteli chodili, ale bohužel, změníme lokál. Víno, které původně bylo za 25,-, pak 32,-, tak to by ještě šlo. Ale zdražili na 36,-Kč, což na točené víno je dost. Naproti dostanem pivo i víno za slušnou cenu a džbán vody k tomu.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Známí byli spokojení
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Opět jsme přišli s přáteli na posezení. Kupodivu bylo plno,byl ples a mladí chodili na panáka na povzbuzení. Jinak nová servírka, ochotná, modrý Portugal standardně dobrý. Jídlo nehodnotíme, neměli jsme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO