Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 66 %     hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna Coffee Čtyřlístek

Kavárna Coffee Čtyřlístek se nachází v centru města Hradec Králové. Nabízí bezbariérový přístup a v sezoně i venkovní předzahrádku. Hlavním produktem je káva Julius Meinl 1862 Premium s bohatou tradicí. Kavárna disponuje vlastní výrobnou zákusků i dezertů, které si můžete vychutnat na místě, nebo si je třeba odnést domů. Kavárna nabízí i širokou škálu alkoholických a nealkoholických nápojů. Za zmínku stojí Africká vína a čerstvé limonády vlastní výroby podle originálních receptur.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Po dlouhé době jsme zde opět byli. Uvnitř kavárny nebyla ani noha, všichni seděli na zahrádce a kouřili, uvnitř oproti minulosti krásně čistý vzduch. Měli jsme jen nealko Budvar, jídlo nehodnotím.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 1
často jsme sem s přáteli chodili, ale bohužel, změníme lokál. Víno, které původně bylo za 25,-, pak 32,-, tak to by ještě šlo. Ale zdražili na 36,-Kč, což na točené víno je dost. Naproti dostanem pivo i víno za slušnou cenu a džbán vody k tomu.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Známí byli spokojení
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO