Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Kavárna Coffee Čtyřlístek

Kavárna Coffee Čtyřlístek se nachází v centru města Hradec Králové. Nabízí bezbariérový přístup a v sezoně i venkovní předzahrádku. Hlavním produktem je káva Julius Meinl 1862 Premium s bohatou tradicí. Kavárna disponuje vlastní výrobnou zákusků i dezertů, které si můžete vychutnat na místě, nebo si je třeba odnést domů. Kavárna nabízí i širokou škálu alkoholických a nealkoholických nápojů. Za zmínku stojí Africká vína a čerstvé limonády vlastní výroby podle originálních receptur.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Opět jsme přišli s přáteli na posezení. Kupodivu bylo plno,byl ples a mladí chodili na panáka na povzbuzení. Jinak nová servírka, ochotná, modrý Portugal standardně dobrý. Jídlo nehodnotíme, neměli jsme.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Opakovaně jsme navštívili tuto kavárnu hlavně kvůli výborné kávě a zákuskům, opět jsme se nezklamali, výborné. Tentokrát jsme si dali bílé víno, které je pitelné. Zase příjemné.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Kuřácká kavárna sice se vzduchotechniku, která ale asi není puštěná, nicméně kavárna má atmosféru, kterou dělá také ochotný personál. Dobrá káva, výborné zákusky a celkem dobré červené víno. Opět se vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO