Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotografie
Na mapě

Informace Kavárna U čerta

V malebném prostředí na Vás dýchne atmosféra let dávno minulých a Vy budete mít pocit, jako by se zastavil čas. Pro nekuřáky a maminky s dětmi je zde oddělený prostor. Přijďte se podívat do kavárny U čerta v Chrudimi. Nabídne Vám výbornou kávu a výběr z nápojů. Prostory jsou vhodné i k pořádání menších oslav.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Klasická kavárna specifická snad jen výzdobou, která je ze všech půd v okolí a přesto působí velmi útulně. Personál je tu velmi pozorný,ale nabídka neni ničím extra zajímavá-žádná alternativní příprava kávy ani nevšední zákusky. Pro pohodové posezení v centru ale doporučuji.

 • Uživatelská fotka z Kavárna U čerta
Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba