Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek
Na mapě

Informace Kavárna U Ámose

Kavárna U Ámose, která se nachází jen pár kroků od náměstí v Nové Pace, přináší příjemné a útulné posezení v kavárenské části i moderní cukrárnu a rychlé občerstvení.
Pochutnáte si tu na domácích, čerstvě upečených dortech a zákuscích, které pro vás připravuje zdejší šikovná cukrářka. Nebo si dáte raději zapečenou obloženou bagetu a jiné lehké občerstvení? K dokonalosti již chybí jen šálek čerstvě mleté kávy z novopacké pražírny nebo sklenička vašeho oblíbeného nápoje, které vám naše obsluha ochotně připraví. U Ámose si tak můžete nejen příjemně posedět a popovídat s přáteli, ale také si přečíst noviny, přes Wi-Fi připojení vyřídit své e-maily či jen tak brouzdat internetem, nebo si jen přijít na chvilku odpočinout a v klidu pozorovat hemžení v ulici. Pro maminky s dětmi mají připravený hrací koutek a jídelní židličky, pro dokonalý komfort i přebalovací pult. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno