7 fotek
Na mapě

Informace Kavárna U Ámose

Kavárna U Ámose, která se nachází jen pár kroků od náměstí v Nové Pace, přináší příjemné a útulné posezení v kavárenské části i moderní cukrárnu a rychlé občerstvení.
Pochutnáte si tu na domácích, čerstvě upečených dortech a zákuscích, které pro vás připravuje zdejší šikovná cukrářka. Nebo si dáte raději zapečenou obloženou bagetu a jiné lehké občerstvení? K dokonalosti již chybí jen šálek čerstvě mleté kávy z novopacké pražírny nebo sklenička vašeho oblíbeného nápoje, které vám naše obsluha ochotně připraví. U Ámose si tak můžete nejen příjemně posedět a popovídat s přáteli, ale také si přečíst noviny, přes Wi-Fi připojení vyřídit své e-maily či jen tak brouzdat internetem, nebo si jen přijít na chvilku odpočinout a v klidu pozorovat hemžení v ulici. Pro maminky s dětmi mají připravený hrací koutek a jídelní židličky, pro dokonalý komfort i přebalovací pult. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace