Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek
Na mapě

Informace Zahradní kavárna TREES

Zahradní kavárna vznikla jedinečným spojením zahradnictví a touhy vařit lidem kvalitní kávu. Zákazníkům zde mohou nabídnout příjemné posezení uprostřed květin a bylinek. S láskou připravovaná čerstvá a fairtrade káva od mamacoffee, domácí limonády z bylinek a ovoce z vlastní zahrádky, bio mošty, kvalitní čaje i vína a občerstvení vyráběné převážně z vlastních či regionálních surovin.
Děti si zatím pohrají na dětském hřišti s houpačkou, pískovištěm a trampolínou. Kultura je zde všudypřítomná formou koncertů, výstav, dílen, filmového klubu a kvalitní hudby pouštěné z reproduktorů. Koncerty se konají od dubna do září každou poslední sobotu v měsíci.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Do kavárny chodíme celkem pravidelně, škoda, že zde zatím není ustálený personál, ale snad už se to brzy zlepší. Káva je vždy skvělá, dorty a další jídla také. Škoda, že teď není takový výběr dekorací, ale chápu, ale je taková hloupá mezisezóna. Líbí se mi, že se nabídka dortů dost obměňuje, nápoje jsou také dost často sezónní a tématické. Skvělé jsou také různé akce, filmy, přednášky, koncerty, konečně to v Kostelci trochu žije. Už jen více zapracovat na stabilní obsluze a zase to bude top!

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno