Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Zahradní kavárna TREES

Zahradní kavárna vznikla jedinečným spojením zahradnictví a touhy vařit lidem kvalitní kávu. Zákazníkům zde mohou nabídnout příjemné posezení uprostřed květin a bylinek. S láskou připravovaná čerstvá a fairtrade káva od mamacoffee, domácí limonády z bylinek a ovoce z vlastní zahrádky, bio mošty, kvalitní čaje i vína a občerstvení vyráběné převážně z vlastních či regionálních surovin. Děti si zatím pohrají na dětském hřišti s houpačkou, pískovištěm a trampolínou. Kultura je zde všudypřítomná formou koncertů, výstav, dílen, filmového klubu a kvalitní hudby pouštěné z reproduktorů. Koncerty se konají od dubna do září každou poslední sobotu v měsíci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Tato kavárna mi mile překvapila. Pri průjezdu hlavní silnici odbocku snadno prejedete, ale prostředí stojí za to. Spojení zahradnictví s kavarnou je pekny nápad. Na léto je zde i posezení venku, kašny a piknik loučka..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do kavárny chodíme celkem pravidelně, škoda, že zde zatím není ustálený personál, ale snad už se to brzy zlepší. Káva je vždy skvělá, dorty a další jídla také. Škoda, že teď není takový výběr dekorací, ale chápu, ale je taková hloupá mezisezóna. Líbí se mi, že se nabídka dortů dost obměňuje, nápoje jsou také dost často sezónní a tématické. Skvělé jsou také různé akce, filmy, přednášky, koncerty, konečně to v Kostelci trochu žije. Už jen více zapracovat na stabilní obsluze a zase to bude top!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO