Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Informace Kavárna Tlustá kočka

Kavárna Tlustá kočka je moderní kavárna, kde pro vás připravují vysoce kvalitní prémiovou kávu. Od značek dostupných na českém trhu ji odlišuje především specifický profil pražení. Nabídku kávy doplňují čaje značky Ahmad tea London, v současnosti je tato značka synonymem pro nejlepší čaje z celého světa. Dále tu mají v nabídce řadu nealkoholických i alkoholických nápojů.  Pestrou nabídku doplňuje cukrářská výroba, která je připravena z lahodných a vždy čerstvých surovin. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba