5 fotek
Na mapě

Informace Kavárna Srdíčko

Kavárna se nachází v lázních, kde se léči srdeční a pohybové nemoci. Častou příčinou těchto obtíží bývá nevhodná strava a životni styl.
V této kavárně se proto snaží dbát na zdraví svých hostů a nabízet výhradně kvalitní dobroty bez škodlivých látek. Pustili se do výroby vlastních moučníků, palačinek, chlebíčků, zmrzlin, dokonce i tyčinek. Zkrátka všeho, co je zde k snědku.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

Tragédie. Navštívili jsme tuto cukrárnu v rámci procházky po Konstantinových Lázních. Objednali jsme si dvakrát zmrzlinu, sorbet a tři limonády. K jedné limonádě se přišly omluvit, že již nemají, dostala jsem místo toho pomerančovou šťávu a vodu z pramene Prusík. Po asi 15 minutách čekání dorazily dvě extrémně malé kopičky zmrzliny Mövenpick. Na dotaz asi za 10 minut, kde máme sorbet, nám bylo řečeno, že vlastně taky došel. Tak jsme si objednali třetí zmrzlinu. Ani po deseti minutách nedorazil onen kopeček zmrzlině ve skle, tak jsme řekli obsluze, že už ho nechceme a zaplatíme. Tak na nás velmi nechápavě koukali a pak tam na sebe jeden s druhým přehazovali, čí je to vina, že jsme zmrzlinu nedostali. Nutno dodat, že za barem se střídalo 6!!! lidí a celé čekání na všechno bylo neskutečně dlouhé. I na placení, přestože jsme si o platbu řekli první, slečna k nám dorazila až po dalších deseti minutách, kdy zkasírovala 4 další zákazníky, než k nám došla. Bez omluvy, bez ničeho. Kavárna nebyla ani z poloviny plná. Za mě odstrašující příklad toho, jak to vypadat nemá a nikdy více!

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace