Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 221x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Slavia

Přehled hodnocení
82% celkově
80% personál
86% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 76x
4 92x
3 30x
2 8x
1 3x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
I go to Slavia often since I live in Prague and it is locatedas directly in front of the National Theater. It is most convenient as a place for dinner before an opera. I was there today with two friends who are visiting Prague for the first time. It was bad that our orders were not served at the same time. We had a small child with us and her order came a good twenty minutes after her mother's and my orders were served. The food was good and my friend was most complementary of the ambiance.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl to dárek pro manžela, který toužil po tom se tam.jednou dostat.Velmi milá obsluha, měli jsem bohatou snídani a moc jsem si pochutnali....navíc se nám strašně líbil interiér kavárny a krásný výhled z kavárny na Prahu...
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
I often have at Slavia before a performance at the National Theater. It is most convenient. The food is always very acceptable and the service is good. i have been eating at Slavia for the past fifteen years. It has not changed a lot in this time. This speaks well for a restaurant.
Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Zmatky kolem rezervace, vynadali nam ze jsme nenahlasili voucher (coz jsme udelali jak pri rezervaci, tak na miste). Kavarna Slavie jde do Haje, jidlo nic moc, cisnici tragicky. Uz to jenom zije jmenem a lokalitou. Bezte 200m dal po Narodce do Louvru nebo pres most do Savoye... Tady to je uz jen pro turisty.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Konečně jsme se s přítelem vydali na snídani do slavné kavárny Slavia. Bohužel první dojem byl trošku pokažen velmi výrazným "aromatem", i když jsme zde byli první a nikdo tedy před námi nekouřil, v celé kavárně je tento kuřácký pach dosti znatelný a asi i "zažřaný" do zdí. Jako nekuřákům nám to trošku znepříjemnilo návštěvu. Jinak jsem s návštěvou byli celkem spokojení. Člověk se musí psychicky připravit na vyšší ceny a různé příplatky za pečivo, džem atd. Také mě ani nepřekvapilo, že když jsem si vybrala ovocný čaj a blíže ho nespecifikovala, obsluha mi automaticky přinesla ten nejdražší z nabídky, ani se nezeptala, jaký bych ten čaj chtěla. Míchaná vajíčka byla moc dobrá, jen bylo potřeba je dosolit a parmazán jsem zde vůbec necítila, ale byla jsem spokojená s konzistencí a křupavou bagetkou. Klobása od přítele byla vynikající. Jako sladkou tečku jsme si dali čerstvý croissant, bánánovou čokoládu (která sice nebyla horká, ale opravdu s kousky banánů) a přítel ještě banán s čokoládou, šlehačkou a zmrzlinou. Byli jsme přeslazeni, přejezení, ale cítili jsme se jako králové. Útrata byla samozřejmě velká na jednu snídani, ale jednou za čas je potřeba se rozmazlit a užít si to! Jen bych příště za tu cenu očekávala ještě o kapku lepší chuť jídla a pítí. Na to, že se jedná o kavárnu mi káva moc nesedla, nevím, z jaké pražírny kafe odebírají, ale kolem Prahy je z čeho vybírat, tak mi přijde škoda, že zrovna chutná káva jako doma připravená. Takže pocity jsou trochu rozporuplné. Jsem ráda, že jsme se do kavárny vydali, ale v blízké době ji asi znovu nenavštívíme. Ale zase užít, jsme si to užili. Spíše šlo o ten zážitek, že jsem si dali dopříli snídani v Cafe Slavia :-)
Kavárna Slavia Kavárna Slavia

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO