Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 201x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Slavia

Přehled hodnocení
83% celkově
80% personál
86% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 70x
4 82x
3 28x
2 6x
1 3x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Do této kavárny jsem zašel již po několikáté a bohužel mě trochu zklamala. V objednávce jsem měl klasickou svíčkovou, která však nebyla chuťově na takové úrovni, aby ji mohli slušně prodávat za 218,-Kč - nekomentuji navíc zakoupené houskové knedlíky a brusinky. Za tuto cenu jsem očekával více. K tomuto jsem si zakoupil Cappuccino s příchutí kokosu, bohužel mi donesli pouze cappuccino, ale vzhledem k tomu, že mi naúčtovali klasické cappuccino, neřešil jsem to. Celkově jsem byl s návštěvou spokojený.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kavárnu jsem navštívila již několikrát a určitě doporučuji, má svoje kouzlo. Tentokrát jsem zde byla s kamarádkou na oběd. Jídlo i palačinka Slávia byly výborné. Obsluha příjemná a ochotná. Určitě se vrátím.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Rezervace byla nejprve potvrzena a následující den zrušena s tím, že podnik je plně obsazen. Pak ta rezervace nemá moc smysl. Proto nemám co hodnotit, ale jelikož bez výběru hodnocení ve všech položkách nelze hodnocení odeslat, dávám všude nejnižší,
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Náš oblíbený podnik :-) Tentokrát vynikající vánoční menu.. skvělý salát se šneky a vánoční kuba :-) Jako sladkou tečku jsme měly výborné pralinky :-) Vše skvělé, jen jsme čekaly déle na uplatnění dárkového voucheru.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna Slavia má prostě styl a tradici. Ten výhled je perfektní a ve spojení s živou hudbou je zde káva a dortík skvělým zážitkem. Obsluha je milá a rychlá, bez problémů.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Kavárna Slavia je zřejmě již nestárnoucí klasika, káva i jídla jsou zde výtečná, obsluha je příjemná, pouze prostředí je pro nekuřáky nevlídné, zvláště pokud chce člověk sedět v části s výhledem na Hradčany. Jinak lze Kavárnu Slavii i přes vyšší cenovou relaci doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
V kavárně Slavia jsme seděli u okna s krásným výhledem na osvětlené Hradčany a nábřeží. Jen škoda, že když si chceme vychutnat hezký výhled, musíme sedět v kuřácké části. Jinak vše O. K.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Slavie nikdy nezklame, vytecna kava, uuuzasna domaci limonada, skvele dezerty. Meli jsme rezervovanou nekurackou cast, ale prostor neni idealne reset, takze jsme i pres to byli citit cigaretovym kourem, ale jinak vse v naprostem poradku.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO