Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 191x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Slavia

Přehled hodnocení
83% celkově
81% personál
87% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 65x
4 78x
3 28x
2 6x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
do kavárny Slavia chodíme občas s kamarádkou, když přijede z Ostravy. Mají tam výbornou kávu, vynikající sachr dort se spoustou šlehačky. Snažíme si sednout k oknu s výhledem na Vltavu a na Pražský hrad. V restauraci se občas i hraje na klavír, je to moc příjemné prostředí i personál je příjemný. Cenová relace je trošku vyšší, ovšem jednou za čas se to dá a ten zážitek za to stojí. Velice se nám kavárna Slavia líbí.
Kavárna Slavia
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Na jídlo nedoporučuji, zelna polevka mi opravdu nechutnala, zeli by mohlo byt nakrajenejsi a papriky by mohlo byt o dost méně. Ale horka cokolada byla vyborna a prostredi a atmosfera samozřejmě příjemné.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí příjemné, ale pro nekuřáky nevlídné, i u nekuřáckých stolů je kouř cítit, navíc nekuřácké stoly jsou umístěny u vnitřních stěn, bez výhledu ven, je to diskriminační. Odvětrávání, pokud existuje, je neúčinné. Z tohoto důvodu už do kavárny Slavie nepůjdu, a svým známým vysvětlím proč.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Jako vždy krásné prostředí a příjemná, rychlá obsluha. Nicméně kvalita jídla není perfektní. Rozhodně doporučuji jako kavárnu, na večeři si ale spíše zajdeme jinam.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do kavárny Slavia chodíme s přáteli i s rodinou dost často. Tentokrát jsme byly s přítelkyn velmi spokojeni jak s jídlem, tak s velmi milou obsluhou milé a pozorné servírky. Děkujjeme.
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 4
Byli jsem zde poprvé, dcera měla promoce, tak jsme chtěli něco svátečnějšího, o naší rezervaci evidentně nevěděli, přestože byla řádně potvrzena u Restu. Personál totálně zmaten, potom nás posadili ke stolu, kam přišla servírka že tam má rezervaci pro 30 lidí at si sedneme jinam. Poté nás tam nechala , s tím že rezervaci mají až za 90 minut, uklidnili jsme jí že tak dlouho se nezdržíme. Takový zmatek jsme opravdu nečekali.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Podnik je můj oblíbený, proto jsem si ho zvolila na oslavu promoce :-) Prostředí má skvělou atmosféru, kuchyni je exkluzivní, stejně jako vynikající dorty. Skvělá je také široká nabídka vín a horkých nápojů.. Jediným malým nedostatkem byla trochu pomalejší obsluha, i když velmi milá a ochotná, jinak vše na jedničku s hvězdičku :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V kavárně Slavia jsme byly na obědě a velká spokojenost. Obsluhující číšník velmi milý a šikovný. Daly jsme si slanou palačinku se špenátem a sýrem. Jen škoda, že od naší poslední návštěvy změnili jídelní lístek, těšila jsem se na palačinku s kuřecím a krůtím masem a houbami, ale ta už v nabídce nebyla.
Kavárna Slavia
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Milujeme překrásný výhled a honosné prostřed této starobylé kavárny. Jídlo zde mají výborné a je z čeho vybírat. Škoda že nekuřácká část je jen uprostřed kavárny bez výhledu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO