Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 208x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Slavia

Přehled hodnocení
83% celkově
81% personál
86% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 73x
4 85x
3 29x
2 6x
1 3x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Živá hudba - výborný klavírista, příjemná atmosféra, exkluzivní část Prahy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Slávie je místo, kde se báječně dá posedět jen tak u kávy nebo u večeře, s přáteli nebo o samotě. Skvělé jídl, velmi příjemná obsluha, krásné prostředí s ještě nádhernějším výhledem na panorama Hradčan, Petřín, mosty i řeku.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Vzdor proslulosti a slávě, ve mne Kavárna Slavia zanechala smíšený dojem...Byl jsem usazen na vyvýšeném místě uprostřed kavárny, sice u nekuřáckého stolu, ale od kuřáckých byl kouř cítit v celém prostoru podniku. Obsluha laxnější, například často se stalo, že když chtěl někdo zaplatit, musel vyhledat číšníka sám u pokladny. Svíčková ale výborná:-). Prostředí dost tmavé, obložené tmavě hnědým dřevem, zářivky za tímto obložením svítily do stropu,těžko by se tam, jako v kavárně typicky, četly noviny.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nadherna kavarna/restaurace s jedinecnou atmosferou a velkym vyberem kavy, ale i jidla. Hodi se predevsim pro vyjimecne chvile, chodit sem na kavu kazdy den nebude to prave.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kavárnu není třeba chválit, chválí se sama. Prostředí krásné, personál ochotný, příjemný a rychlý, výborná káva a ještě lepší teplý štrůdl s domácí zmrzlinou, ořechy a šlehačkou. Příjemné prostředí. Vřele doporučuji všem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Very nice café house with unique atmosphere. There are evening piano performances that complement the overall feel. The food is tasty and portions quite large. Nice option in the city center.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Do této kavárny jsem zašel již po několikáté a bohužel mě trochu zklamala. V objednávce jsem měl klasickou svíčkovou, která však nebyla chuťově na takové úrovni, aby ji mohli slušně prodávat za 218,-Kč - nekomentuji navíc zakoupené houskové knedlíky a brusinky. Za tuto cenu jsem očekával více. K tomuto jsem si zakoupil Cappuccino s příchutí kokosu, bohužel mi donesli pouze cappuccino, ale vzhledem k tomu, že mi naúčtovali klasické cappuccino, neřešil jsem to. Celkově jsem byl s návštěvou spokojený.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kavárnu jsem navštívila již několikrát a určitě doporučuji, má svoje kouzlo. Tentokrát jsem zde byla s kamarádkou na oběd. Jídlo i palačinka Slávia byly výborné. Obsluha příjemná a ochotná. Určitě se vrátím.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO