Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 181x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Slavia

Přehled hodnocení
82% celkově
80% personál
86% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 60x
4 76x
3 25x
2 6x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této kavárny velmi ráda chodím, ať už je to schůzka s přáteli, pracovní schůzka nebo jen tak posezení s rodinou. Tentokrát jsem pracovní schůzku spojija se snídaní, mohu doporučit.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Ve Slávii se alespoň občas musí nasnídat či naobědvat každý Pražan. Na obsluhu se občas déle čeká - prostory jsou opravdu velké, ale číšníků hodně, proto by se to mohlo zlepšit. Obědové menu bylo dobré, jen ničím exkluzivní. Ty prostory a nádherný výhled za to však stojí vždy. Jedna věc mě překvapila, a to fakt, že mě vyzvali, abych si dala do šatny kabát a při vyzvednutí za to chtěli 5 Kč. Malá částka, ale principielně se mi to nelíbí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Tuto slavnou pražskou kavárnu s úžasnou atmosférou a okouzlujícím výhledem rádi navštěvujeme. Opravdu se zde přenesete v čase. Jídlo i pití vždy dobré. Obsluha příjemná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborná restaurace pro rande i obchodní schůzku. Skvělé jídlo, na výběr je z české i mezinárodní kuchyně, vynikající dezerty, velmi milý personál. Poloha je exkluzivní. Prostředí je příjemné až na kouř, který je cítit i v nekuřácké části. Stále se říká, že to ke kavárně patří, ale dříve se kouřilo třeba i v letadlech a vlacích... Svět jde stále kupředu a na západ od našich hranic se většinou v restauracích už nekouří.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající palačinky - ale opravdu vynikající. Těsto tak akorát, ovoce, ořechy a karamel... Lepší jsem snad nejedl. Cappuccino jenom podtrhlo celkově skvělý dojem. Doporučuji!
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Slavia je samozřejmě pojem, ale měla by zapracovat, aby nezůstalo jen u zašlé nostalgie a exklusivního místa. První problém je kouření i v době oběda, údajně vše zvládne vzduchotechnika - ale to je jen zbožné přání. Druhé mínus je, že vyžádaný stůl u okna s výhledem na Vltavu a Hradčany byl vlastně soustav dvou malých stolků - údajně se nadají srazit, takže jsme museli na sebe křičet. Obsluha sice milá, ale čekal bych nějakou noblesu a vyšší úroveň... .. nu dobrá
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově    
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Kavarna Slavie ma samozrejme dobrou adresu a velhlasnou minulost, ale mne zklamala. Ceny jsou zbytecne vysponovany (1litr obycejne filtrovane vody, ktery by mel byt aspon na lepsich mistech standardem zadarmo, stojí 99 kc). Jidlo take predrazene ale hlavne kvalitou neodpovida cene. Spagety nebyly al-dente, ale jednoduse nedovarene, par kousku lososa se fakt na taliri ztratilo. omacka nechutnala nejlepe a cloveku je po ni tezko, pravdepodobne kuchar prehnal mnozstvi tuku. A ta pidikonvicka caje taky nic moc. Za 250 kc drahy spas za jedny nedovarene spagety s nechutnou omackou a 2dcl caje....Ale hral nam k tomu klavir :-)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO