Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Škoda nezajít

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme tam na nedělní snídani. Příjemné prostředí, příjemný personál, dobré jídlo. na každém stole byla láhev s vodou, což oceňuji. Horší bylo, že obsluha nebyla nejrychlejší a bohužel skleničky na vodu byly cítit z myčky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné překvapení v Mladé Boleslavio. Vynikající květáková polévka s kváskovým chlebe, quiche i domácí limonády. Hezké prostředí a milá obsluha pak jen dokreslují to, že už skoro v každém větším městě člověk najde aspoň jednu skvělou kavárnu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Odpolední posezení na venkovní zahrádce bylo velmi příjemné, frappé, domácí mátová limonáda i čokoládový dortík senzační. Obsluha velmi ochotná. Určitě se sem rádi vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Útulná kavárna se stylovým interiérem a ochotným a usměvavým personálem (kočár nebyl problém). Miska polévky s vynikajícím kváskovým chlebem vydala za oběd, netradiční čokoládový dortík servírovaný s pravou šlehačkou pohladil chuťové buňky. Lákavá je nabídka vín, ty vyzkouším příště ;)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásná kavárna na náměstí s vtipným, ale přesně vystihujícím jménem. Domácí limonáda skvělá, k ní polévka dne, která byla čočková. Výběr dortů, koláčů a quichů. Obsluha milá a pozorná. Rozhodně doporučuji k návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Stylová kavárna v centru Mladé Boleslavi s velice příjemným a ochotným personálem, pestrou nabídkou úžasných dezertů a chutných snacků. Ciabatta s kozím sýrem a řepou vynikající, cheesecake s karamelem taktéž. Skutečně škoda nezajít. Určitě se vrátíme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádherná kavárna přímo na náměstí. Vynikající limonády. K jídlu výběr polévky a quichů. Dala jsem si čočkovou a byla skvělá, a byl k ní kváskový chléb. A samozřejmě vynikající zákusky.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO