Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Škoda nezajít

Přehled hodnocení
95% celkově
95% personál
95% prostředí
95% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné překvapení v Mladé Boleslavio. Vynikající květáková polévka s kváskovým chlebe, quiche i domácí limonády. Hezké prostředí a milá obsluha pak jen dokreslují to, že už skoro v každém větším městě člověk najde aspoň jednu skvělou kavárnu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Odpolední posezení na venkovní zahrádce bylo velmi příjemné, frappé, domácí mátová limonáda i čokoládový dortík senzační. Obsluha velmi ochotná. Určitě se sem rádi vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Útulná kavárna se stylovým interiérem a ochotným a usměvavým personálem (kočár nebyl problém). Miska polévky s vynikajícím kváskovým chlebem vydala za oběd, netradiční čokoládový dortík servírovaný s pravou šlehačkou pohladil chuťové buňky. Lákavá je nabídka vín, ty vyzkouším příště ;)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásná kavárna na náměstí s vtipným, ale přesně vystihujícím jménem. Domácí limonáda skvělá, k ní polévka dne, která byla čočková. Výběr dortů, koláčů a quichů. Obsluha milá a pozorná. Rozhodně doporučuji k návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Stylová kavárna v centru Mladé Boleslavi s velice příjemným a ochotným personálem, pestrou nabídkou úžasných dezertů a chutných snacků. Ciabatta s kozím sýrem a řepou vynikající, cheesecake s karamelem taktéž. Skutečně škoda nezajít. Určitě se vrátíme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádherná kavárna přímo na náměstí. Vynikající limonády. K jídlu výběr polévky a quichů. Dala jsem si čočkovou a byla skvělá, a byl k ní kváskový chléb. A samozřejmě vynikající zákusky.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO