Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna a Vinárna Salsa

Salsa je provozovna zaměřená na kulturu podávání a konzumace vína a kávy. Dále Vám nabízí degustační večery s vinaři, s možností zakoupení vín za zvýhodněné ceny. Také Vám nabízí možnost rezervace prostor pro Vaše soukromé nebo firemní večírky, kde Vám pomůžou vybrat vína, nabídnou studený, nebo teplý raut.... Spolupracují s cateringovou firmou Marmite, která se zaměřuje na gastronomii, jak v tradičním českém duchu, tak i v mezinárodním stylu. K dispozici pro Vaši návštěvu nebo rezervaci jsou tyto prostory: kavárna, vinný bar s kapacitou 25-míst, vinný sklípek pro menší skupiny do 15-ti míst, průjezd s kapacitou do 40-ti míst, který je k dispozici celoročně. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná kávárna, krásně prostředí a milá obsluha. Oceňuji široký výběř káv a dobré víno. Občas by mohl být větší výběr dezertů. Kavárnu ráda a často navštěvuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO