Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Kavárna a Vinárna Salsa

Salsa je provozovna zaměřená na kulturu podávání a konzumace vína a kávy. Dále Vám nabízí degustační večery s vinaři, s možností zakoupení vín za zvýhodněné ceny. Také Vám nabízí možnost rezervace prostor pro Vaše soukromé nebo firemní večírky, kde Vám pomůžou vybrat vína, nabídnou studený, nebo teplý raut.... Spolupracují s cateringovou firmou Marmite, která se zaměřuje na gastronomii, jak v tradičním českém duchu, tak i v mezinárodním stylu. K dispozici pro Vaši návštěvu nebo rezervaci jsou tyto prostory: kavárna, vinný bar s kapacitou 25-míst, vinný sklípek pro menší skupiny do 15-ti míst, průjezd s kapacitou do 40-ti míst, který je k dispozici celoročně. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Velmi dobré vínko i jídlo. Náhodou jsme se tady stavili na dovolené a byli jsme velmi příjemně překvapeni. Prostředí je útulné a personál je moc příjemný. Doporučujeme.

aveeva
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Výborná kávárna, krásně prostředí a milá obsluha. Oceňuji široký výběř káv a dobré víno. Občas by mohl být větší výběr dezertů. Kavárnu ráda a často navštěvuji.

Barča
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba