Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Republika Žižkov

Přehled hodnocení
80% celkově
80% personál
80% prostředí
60% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná žižkovská kavárno-hospůdka s dobrým pivem, excelentními utopenci a nákládaným hermelínem. Mají také velký výběr čajů, pálenek i limonád. Vytkla bych snad jen, že neměli cider, jak bylo aizováno na tabuli speciálů. Těším se na příště!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná kavárna/hospůdka v Praze na Žižkově. Prostředí je zde velmi útulné, obsluha moc milá, pivo jako křen a jídlo moc dobré. Moc ráda se sem vracím, stojí to za to.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Republice Žižkov se vždycky cítím moc dobře. Obsluha se o hosty hezky stará, je milá a rychlá. Mají zde dobrou kávu, skvělé pivo z Varnsdorfu a k němu i nějaké chuťovky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Republiky chodím moc ráda posedět na dobrou kávu, nebo třeba i na nakládaný hermelín a pivo. Podnik má rodinnou atmosféru a obsluha je vždycky milá a rychlá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V "Republice" je vždycky moc fajn pohodové posezení. Prostředí je takové domácké a člověk se zde cítí velmi příjemně. K tomu milá obsluha a pivo Kocour, co víc si přát :-)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO