Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Republika Žižkov

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tohle je super podnik. Vždycky mají skvělé pivo i nějaké ty pochutiny k němu, jako třeba nakládaný hermelín. Míst zde není mnoho, takže celková atmosféra je moc příjemná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná žižkovská kavárno-hospůdka s dobrým pivem, excelentními utopenci a nákládaným hermelínem. Mají také velký výběr čajů, pálenek i limonád. Vytkla bych snad jen, že neměli cider, jak bylo aizováno na tabuli speciálů. Těším se na příště!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná kavárna/hospůdka v Praze na Žižkově. Prostředí je zde velmi útulné, obsluha moc milá, pivo jako křen a jídlo moc dobré. Moc ráda se sem vracím, stojí to za to.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Republice Žižkov se vždycky cítím moc dobře. Obsluha se o hosty hezky stará, je milá a rychlá. Mají zde dobrou kávu, skvělé pivo z Varnsdorfu a k němu i nějaké chuťovky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Republiky chodím moc ráda posedět na dobrou kávu, nebo třeba i na nakládaný hermelín a pivo. Podnik má rodinnou atmosféru a obsluha je vždycky milá a rychlá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V "Republice" je vždycky moc fajn pohodové posezení. Prostředí je takové domácké a člověk se zde cítí velmi příjemně. K tomu milá obsluha a pivo Kocour, co víc si přát :-)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO