Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Republika Žižkov

Provoz pivní kavárny. Nabídka kávy Dallmayr, nefiltrovaného piva Kocour z Varnsdorfa, makedonských, českých, slovinských a chorvatských vín, balkánských kořalek, polských vodek a dalších laskomin. Jídelní lístek nabízí možnost výběru z různých druhů pizz, rychlého občerstvení a lahůdek k pivu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tohle je super podnik. Vždycky mají skvělé pivo i nějaké ty pochutiny k němu, jako třeba nakládaný hermelín. Míst zde není mnoho, takže celková atmosféra je moc příjemná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná žižkovská kavárno-hospůdka s dobrým pivem, excelentními utopenci a nákládaným hermelínem. Mají také velký výběr čajů, pálenek i limonád. Vytkla bych snad jen, že neměli cider, jak bylo aizováno na tabuli speciálů. Těším se na příště!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná kavárna/hospůdka v Praze na Žižkově. Prostředí je zde velmi útulné, obsluha moc milá, pivo jako křen a jídlo moc dobré. Moc ráda se sem vracím, stojí to za to.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO