Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Republika Žižkov

Nekuřácká pivní kavárna. Nabídka kávy Doubleshot, nefiltrovaného piva Kocour z Varnsdorfa, makedonských, českých, slovinských a chorvatských vín, balkánských kořalek, polských vodek a dalších laskomin. Jídelní lístek nabízí možnost výběru z různých druhů pizz, rychlého občerstvení a lahůdek k pivu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná žižkovská kavárno-hospůdka s dobrým pivem, excelentními utopenci a nákládaným hermelínem. Mají také velký výběr čajů, pálenek i limonád. Vytkla bych snad jen, že neměli cider, jak bylo aizováno na tabuli speciálů. Těším se na příště!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná kavárna/hospůdka v Praze na Žižkově. Prostředí je zde velmi útulné, obsluha moc milá, pivo jako křen a jídlo moc dobré. Moc ráda se sem vracím, stojí to za to.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Republice Žižkov se vždycky cítím moc dobře. Obsluha se o hosty hezky stará, je milá a rychlá. Mají zde dobrou kávu, skvělé pivo z Varnsdorfu a k němu i nějaké chuťovky.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO